fot. Dagmara Szewczuk @dagsoon

Michał Szczygieł i Moo Latte w serii Bez Bitu wykonują “Nogę na gaz” i “Spontan”


14 października 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Michał Szczygieł przy akompaniamencie Moo Latte wykonał utwory Noga na gaz i Spontan w ramach cyklu Bez Bitu. To pierwszy zawodnik spoza Def Jamu w tej odsłonie.

Michał Szczygieł śpiewa Bez Bitu

Wokalista wziął udział w cyklu Bez Bitu, gdzie jak zwykle za aranżację, miks i master odpowiada Moo Latte. Muzyk znany z działalności solowej oraz występów w zespole Bitamina. Michał Szczygieł postanowił przedstawić słuchaczom dwa utwory w nowej odsłonie.

Michał Szczygieł feat. Moo Latte – Noga na gaz / Spontan Bez Bitu

BEZ BITU to cykl sesji live, zrealizowanych w studio Def Jam Recordings Poland, w których artyści prezentują swoje utwory w minimalistycznej aranżacji. Charakterystyczny, podzielony ekran, oldschoolowe tła fotograficzne, czysty przekaz oraz charyzma artysty w towarzystwie uznanego instrumentalisty – to stałe elementy cyklu.

Piszą organizatorzy.
michał szczygieł moo latte bez bitu
media społecznościowe

Pierwszy spoza Def Jam

W czerwcu tego roku na rynku fonograficznym Michał Szczygieł zadebiutował albumem Tak jak chcę. Płyta została wydana nakładem Universal Music Polska. Oprócz Spontan i Noga na gaz, na krążek składają się chociażby takie utwory jak To będzie dobry dzień czy tytułowe Tak jak chcę. Wytwórnia podzieliła się materiałami zza kulis z procesu powstawania kolejnej odsłony Bez Bitu.

Michał jest pierwszym artystą spoza Def Jam Recordings Poland, który wziął udział w cyklu Bez Bitu. Wcześniej obok Moo Latte siadali twórcy spod bandery Def Jam. Ostatnim z zaproszonych dotychczas został Kosi, który wykonał utwór Beastie Boys. Mimo że Szczygieł nie jest zakontraktowany w polskim oddziale wytwórni założonej przez m.in. Ricka Rubina, to Def Jam Recordings Poland funkcjonuje jako sublabel Universal Music.

Zobacz: Album Tak jak chcę Michała Szczygła debiutuje

Do tej pory w cyklu Bez Bitu, oprócz Michała i Kosiego, wzięli udział Hodak (Moody Interlude)Sobel (Kinol)Włodi (Połamane Skrzydła)asthma (reset) oraz Vito Bambino (Rampage). Wszystkie dotychczasowe utwory można znaleźć na dedykowanej playliście.

Michał Szczygieł przy akompaniamencie Moo Latte wykonał utwory Noga na gaz i Spontan w ramach cyklu Bez Bitu. To pierwszy zawodnik spoza Def Jamu w tej odsłonie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →