fot. materiały prasowe

Verde chce być jak „Syn koleżanki twojej matki”, a Michał Szczygieł mu odpowiada


27 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Def Jam Recordings Poland przedstawia kolejny singiel od Verde. Tym razem piosenka powstała w kooperacji z Michałem Szczygłem.

Verde chce być jak…

Dziś o północy na streamingach zadebiutował Syn koleżanki twojej matki, czyli kolejny utwór Verde wydany nakładem Def Jam Recordings Poland. Obok artysty wystąpił inny twórca związany z Universal Music PolskaMichał Szczygieł. Obaj wokaliści są współautorami tekstu i muzyki, nad którym pracowali również Karol Serek oraz Paweł Wawrzeńczyk. Wspomnieni odpowiadają również za mix, mastering oraz produkcję jako duet Liker$. Zarówno Wawrzeńczyk, jak i Serek pracowali wcześniej z gospodarzem i gościem. Ze Szczygłem stworzyli Adrenalinę, z Verde Reakcje Chemiczne, czyli jego debiutancki singiel w Def Jamie.

Zobacz: Verde daje korepetycje z chemii w Def Jam Recordings Poland. Muzyk objaśnia Reakcje Chemiczne

Piosenkę wzbogacono o teledysk, który trafił na kanał artysty po południu. Autorami scenariusza oraz reżyserami wideo są Jakub Nadolny, Kornel Barwiński i Zuzanna Chmielewska. Pierwszy z wymienionych odpowiada też za zdjęcia, montaż i color grading.

Zawsze w dzieciństwie słyszeliśmy od naszych mam, że syn jej koleżanki to w ogóle super się uczy i osiąga sukcesy. Artyści w refrenie śpiewają „Chcę być jak syn koleżanki, twojej matki” tworząc melodyjny i viralowy hit

– zachęca wytwórnia.

Verde feat. Michał Szczygieł – Syn koleżanki twojej matki

Artysta stawia na wydawanie singli

Od dołączenia współautora Syna koleżanki twojej matki do Def Jam Recordings Poland minęły już trzy miesiące. Od tego czasu, oprócz Reakcji chemicznych i dzisiejszej premiery, Verde wydał jeszcze dwie piosenki. Pierwsza z nich nosi tytuł 3310, natomiast druga to Kawa i Łzy. Obie kompozycje doczekały się teledysków, które zebrały odpowiednio siedemdziesiąt pięć i pięćdziesiąt osiem tysięcy odsłon. Na tę chwilę wytwórnia nie podaje żadnych informacji dotyczących potencjalnej płyty artysty.

Def Jam Recordings Poland przedstawia kolejny singiel od Verde. Tym razem piosenka powstała w kooperacji z Michałem Szczygłem. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Verde chce być […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →