kadr z teledysku „Garaż"

Def Jam Recordings Poland nie przestaje rosnąć w siłę. Kolejny artysta dołącza do wytwórni


21 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Polski oddział Def Jam Recordings stale powiększa szeregi. Po niedawnym ogłoszeniu duetu noah & megot wytwórnia poinformowała o dołączeniu Verde. Pierwszy singiel w przyszłym miesiącu.

Verde zasila Def Jam Recordings Poland

Wczoraj w mediach społecznościowych polskiego odłamu Def Jamu pojawiła się informacja o kolejnym artyście podpisanym przez wytwórnię. Najnowszym zawodnikiem majorsa został Verde. Debiutancki singiel artysty pojawi się w serwisach streamingowych już za dwa tygodnie w czwartek 7 sierpnia. Tytuł piosenki to Reakcje Chemiczne.

Zobacz: Def Jam Recordings Poland przedstawia dwóch nowych zawodników. Singiel już wkrótce

Verde to artysta z Dolnego Śląska, który przez długi czas stawiał na niezależność. Jego utwory publikowane na YouTube nie sięgały nawet stu tysięcy odsłon. Najpopularniejszy z nich, zatytułowany Mate, zebrał sześćdziesiąt sześć tysięcy wyświetleń. Popularność artyście przyniosła jego aktywność na TikToku, gdzie obserwuje go niemal sto czterdzieści tysięcy osób.

Verde – Mate

Polski Def Jam rekrutuje na potęgę

W ostatnim czasie Def Jam Recordings w Polsce kładzie duży nacisk na rekrutację nowych, młodych twórców. Dopiero na początku czerwca do labelu dołączyli noah i megot, którzy wcześniej związani byli z ekipą Fresh N Dope. Dwa tygodnie temu duet opublikował singiel New Amsterdam.

Przeczytaj także: noah i megot z pierwszym singlem w barwach Def Jamu

W marcu kontrakt z majorsem podpisał także Rusina. Młody raper zdążył już wydać nakładem Def Jamu album Energia Wygrywania, na którym oprócz autora wystąpili Bary z White Widow, Vkie, Young Igi, Koneser i Pikers. Promocję debiutanckiego materiału zakończył teledysk do singla Jakoś jestem.

Rusina – Jakoś jestem

Polski oddział Def Jam Recordings stale powiększa szeregi. Po niedawnym ogłoszeniu duetu noah & megot wytwórnia poinformowała o dołączeniu Verde. Pierwszy singiel w przyszłym miesiącu. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →