kadr z teledysku „Garaż"

Def Jam Recordings Poland nie przestaje rosnąć w siłę. Kolejny artysta dołącza do wytwórni


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Polski oddział Def Jam Recordings stale powiększa szeregi. Po niedawnym ogłoszeniu duetu noah & megot wytwórnia poinformowała o dołączeniu Verde. Pierwszy singiel w przyszłym miesiącu.

Verde zasila Def Jam Recordings Poland

Wczoraj w mediach społecznościowych polskiego odłamu Def Jamu pojawiła się informacja o kolejnym artyście podpisanym przez wytwórnię. Najnowszym zawodnikiem majorsa został Verde. Debiutancki singiel artysty pojawi się w serwisach streamingowych już za dwa tygodnie w czwartek 7 sierpnia. Tytuł piosenki to Reakcje Chemiczne.

Zobacz: Def Jam Recordings Poland przedstawia dwóch nowych zawodników. Singiel już wkrótce

Verde to artysta z Dolnego Śląska, który przez długi czas stawiał na niezależność. Jego utwory publikowane na YouTube nie sięgały nawet stu tysięcy odsłon. Najpopularniejszy z nich, zatytułowany Mate, zebrał sześćdziesiąt sześć tysięcy wyświetleń. Popularność artyście przyniosła jego aktywność na TikToku, gdzie obserwuje go niemal sto czterdzieści tysięcy osób.

Verde – Mate

Polski Def Jam rekrutuje na potęgę

W ostatnim czasie Def Jam Recordings w Polsce kładzie duży nacisk na rekrutację nowych, młodych twórców. Dopiero na początku czerwca do labelu dołączyli noah i megot, którzy wcześniej związani byli z ekipą Fresh N Dope. Dwa tygodnie temu duet opublikował singiel New Amsterdam.

Przeczytaj także: noah i megot z pierwszym singlem w barwach Def Jamu

W marcu kontrakt z majorsem podpisał także Rusina. Młody raper zdążył już wydać nakładem Def Jamu album Energia Wygrywania, na którym oprócz autora wystąpili Bary z White Widow, Vkie, Young Igi, Koneser i Pikers. Promocję debiutanckiego materiału zakończył teledysk do singla Jakoś jestem.

Rusina – Jakoś jestem

Polski oddział Def Jam Recordings stale powiększa szeregi. Po niedawnym ogłoszeniu duetu noah & megot wytwórnia poinformowała o dołączeniu Verde. Pierwszy singiel w przyszłym miesiącu. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Verde zasila […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →