Materiały prasowe

noah i megot z pierwszym singlem w barwach Def Jamu


07 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Wytwórnia Def Jam Recordings Poland niedawno ogłosiła nowych artystów w swoich szeregach, czyli duet noah i megot. Dziś w sieci ukazał się debiutancki singiel twórców pod szyldem labelu. Sprawdź!

noah i megot – New Amsterdam

Klip jest autorstwa Hien Dinh Ngoc / @hieniek.

noah (raper) i megot (producent) wcześniej związani byli z labelem Fresh N Dope. Ich najpopularniejszy jak do tej pory numer to piosenka CHŁOPCY LUBIĄ PALIĆ z gościnnym udziałem Wac Toji. Kawałek ma na ten moment ponad 62 tys. wyświetleń.

CHŁOPCY LUBIĄ PALIĆ feat. Wac Toja

Działamy razem od 2019r.- studiowaliśmy na tym samym wydziale i tak samo nie chciało nam się studiować, a że obaj kochamy muzykę to odnaleźliśmy wspólny język i zaczęliśmy kreować nasze oryginalne brzmienie. Nasz duet to połączenie doświadczenia na scenie producenckiej ze strony Megota oraz mojego wyjątkowego (hehe) wokalu. Od zawsze stawiamy na przekazanie mocnych emocji w prostych słowach. Album, który przygotowaliśmy to zestawienie naszych inspiracji od początków naszej wspólnej drogi aż do teraz.

– mówi noah o współpracy z megotem

Debiutancki album duetu, Let Em Know, ma zadebiutować na rynku jeszcze w te wakacje.

Ostatnie ruchy Def Jamu

Najświeższym wydawnictwem spod szyldu wytwórni jest Ruleta, czyli płyta producencka 1988.

Hip-Hop od zawsze był dla mnie punktem wyjścia i choć w pewnym sensie powinienem czuć się związany z tą sceną, to wolę obserwować ją z boku, nie będąc jej integralną częścią. Taka jest ta płyta, usłyszycie na niej wiele doskonale znanych nazwisk ze świata rapu, kilku newcomerów oraz reprezentantów i reprezentantki spoza tej sceny. Jednak w zestawieniu z moją wizją muzyki ich twórczość nabiera nieco innego charakteru. W produkcji zawsze stawiałem przede wszystkim na klimat i ładunek emocjonalny – tak samo jest w przypadku Rulety, to muza bardziej do auta niż na imprezę, bardziej na słuchawki niż poranne radyjko, a najlepiej posmakuje w ciasnym klubie z solidnym soundsystemem, bo basowa tradycja jest u mnie zawsze pielęgnowana.

– mówi artysta o swoim najnowszym projekcie

Ruleta – odsłuch albumu

Wytwórnia Def Jam Recordings Poland niedawno ogłosiła nowych artystów w swoich szeregach, czyli duet noah i megot. Dziś w sieci ukazał się debiutancki singiel twórców pod szyldem labelu. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →