Kadr z teledysku "Ciągle Stoję"

1988 prezentuje nowy singiel z płyty producenckiej – „Ciągle Stoję”


28 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na YouTube i streamingi trafił czwarty numer promujący nadchodzącą płytę producencką 1988. Sprawdź, co już wiemy o nowym wydawnictwie.

1988 ft. Gicik A’Mane, Kosi – Ciągle Stoję

Podkład wyprodukował 1988, który odpowiada także za mix. Masteringiem zajął się Eprom. Teledysk jest autorstwa @wiskord.

Ciągle Stoję to czwarty singiel z zapowiedzianej na 2022 rok płyty producenckiej 1988 pt. Ruleta. Na albumie usłyszymy wiele zaskakujących kooperacji z udziałem artystów i artystek działających w obszarach hip-hopu i muzyki alternatywnej. Eklektyczna, niezwykle klimatyczna produkcja oraz zaskakujące połączenia – od czołówki polskiego rapu i popu, po młodych, undergroundowych graczy.

– czytamy w opisie kawałka

Nowa płyta 1988

Album w przedsprzedaży zamówicie w tym miejscu. Dostępny jest w dwóch konfiguracjach: płyta CD oraz płyta CD wraz z kasetą RULETA HARDCORE, będącą uzupełnieniem krążka.

Hip-Hop od zawsze był dla mnie punktem wyjścia i choć w pewnym sensie powinienem czuć się związany z tą sceną, to wolę obserwować ją z boku, nie będąc jej integralną częścią. Taka jest ta płyta, usłyszycie na niej wiele doskonale znanych nazwisk ze świata rapu, kilku newcomerów oraz reprezentantów i reprezentantki spoza tej sceny. Jednak w zestawieniu z moją wizją muzyki ich twórczość nabiera nieco innego charakteru. W produkcji zawsze stawiałem przede wszystkim na klimat i ładunek emocjonalny – tak samo jest w przypadku Rulety, to muza bardziej do auta niż na imprezę, bardziej na słuchawki niż poranne radyjko, a najlepiej posmakuje w ciasnym klubie z solidnym soundsystemem, bo basowa tradycja jest u mnie zawsze pielęgnowana.

– mówi autor o swoim nowym wydawnictwie
1988 prezentuje nowy singiel z płyty producenckiej - "Ciągle Stoję"
Ruleta – okładka albumu

Przeczytaj także: Rusina pokazuje, czym jest ZEMSTA razem z White Widow i vkiem

Na YouTube i streamingi trafił czwarty numer promujący nadchodzącą płytę producencką 1988. Sprawdź, co już wiemy o nowym wydawnictwie. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →