Materiały prasowe

1988 publikuje tytuł i listę gości swojej nadchodzącej płyty


11 kwietnia 2022

Podziel się newsem:

Na Instagramie 1988 pojawił się post odsłaniający nieco kart dotyczących jego najnowszego autorskiego projektu, który będzie jednym z wielu zapowiadanych na 2022 rok ruchów artysty. Sprawdź!

Nowa płyta producencka 1988 – kogo na niej usłyszymy?

Wiemy już, że wydawnictwo ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland i będzie nosić tytuł RULETA. Tajemnicą jak dotąd pozostają data premiery i dokładna tracklista, jednak 88 udostępnił listę zaproszonych gości:

Zaproszona została plejada największych gwiazd rapu oraz wokalistów. Nie pominięto również zdolnych twórców z podziemia. Atmosfera wyczekiwania bez dwóch zdań została skutecznie podgrzana!

W 2021 beatmaker sukcesywnie wypuszczał nowe single. Ukazały się kawałki takie jak Przypływ ze Szczylem i asthmą czy Bajkał z Kachą i Margaret. Najprawdopodobniej stanowią one zapowiedź tytułowego projektu. Możecie ich posłuchać już teraz:

1988 ft. asthma, Szczyl, DJ Zeten – Przypływ

1988 ft. Kacha, Margaret – Bajkał

Ostatnie ruchy 1988

Niedawno Internet obiegła informacja, że producent ze Szczecina wraz z Kosim i Hadesem założyli razem zespół o nazwie STRATA. Zasugerowały to ich ruchy na Instagramie. Pojawił się osobny profil, na który wrzucili obrazek potworka, prawdopodobnie będzie logiem kolektywu, oraz wspólne zdjęcia.

Przeczytaj także: Szpaku publikuje nowy teledysk wraz z premierą płyty

My mocno czekamy na single z tego projektu.

Oprócz tego w drodze najprawdopodobniej jest kolejny wspólny projekt 88 z Włodim.

Włodi 1988
instastory 1988synu

STRATA, płyta producencka, kolejne W/88… 2022 bez wahania można nazwać pracowitym dla ekswspółtwórcy duetu Syny.

Przeczytaj także: Yung Lean promuje swój nowy album klipem do kawałka Bliss z FKA twigs

Na Instagramie 1988 pojawił się post odsłaniający nieco kart dotyczących jego najnowszego autorskiego projektu, który będzie jednym z wielu zapowiadanych na 2022 rok ruchów artysty. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →