kadr z klipu do utworu "Sadza" Brodki

A jednak! Brodka i 1988 nagrali wspólnie cały album


03 września 2022

Podziel się newsem:

Za pośrednictwem swojego instagrama 1988 poinformował, że nagrali wraz z Brodką wspólny album. Sprawdź szczegóły.

Brodka i niespodziewane połączenie

Kto by pomyślał, że gdy w 2020 roku Brodka nagrała hot16challange2 na bicie 1988 ich dalsza współpraca pójdzie w takim kierunku. Artystka niedawno zaprezentowała singiel Sadza, będący jej pierwszym autorskim materiałem w języku polskim od 2010 roku kiedy to ukazała się Granda. Wczoraj, producent znany głównie z nieistniejącego już duetu Syny poinformował, że wraz z Brodką nagrali całą płytę razem. I choć ich współpraca nie jest nowością, można uznać tę informację za drobne zaskoczenie. Czekacie na nowy album wokalistki i producenta?

Wczoraj wieczorem zakończyliśmy prace nad płytą.

Dzięki @missbrodka (Brodka na instagramie przyp. red.) za zaufanie i szacunek za odwagę. Jestem przekonany, że zrobiliśmy coś wyjątkowego. Premiera wkrótce.

Post z instagrama 1988

Surrealistyczny obraz

Singiel Sadza zachwycał i dziwił nie tylko ze względu na warstwę muzyczną. Utwór został okraszony wyjątkowym klipem, o którym sama Brodka mówiła w ten sposób:

To surrealistyczny obraz z pogranicza jawy, snu. Fantazji i halucynacji. Czarno-biała opowieść, gdzie światło i cień odgrywają główną rolę, przenosząc nas w świat abstrakcji w klimacie noir. W swojej estetyce odwołuje się m.in. do prac Man Raya, wykorzystując motyw solaryzacji. Kolejnym ważnym elementem tego obrazu jest motyw spirali. Spirala jest odwiecznym, intuicyjnym symbolem duchowego rozwoju i naszej tożsamości z wszechświatem. Symbolem śmierci i nowego początku, który prowadzi nas do poznania samego siebie.

Czym zaskoczy nas jeszcze Brodka? Dowiemy się prawdopodobnie w najbliższych miesiącach.

Za pośrednictwem swojego instagrama 1988 poinformował, że nagrali wraz z Brodką wspólny album. Sprawdź szczegóły. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze Brodka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →