kadr z klipu do utworu "Sadza" Brodki

A jednak! Brodka i 1988 nagrali wspólnie cały album


03 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Za pośrednictwem swojego instagrama 1988 poinformował, że nagrali wraz z Brodką wspólny album. Sprawdź szczegóły.

Brodka i niespodziewane połączenie

Kto by pomyślał, że gdy w 2020 roku Brodka nagrała hot16challange2 na bicie 1988 ich dalsza współpraca pójdzie w takim kierunku. Artystka niedawno zaprezentowała singiel Sadza, będący jej pierwszym autorskim materiałem w języku polskim od 2010 roku kiedy to ukazała się Granda. Wczoraj, producent znany głównie z nieistniejącego już duetu Syny poinformował, że wraz z Brodką nagrali całą płytę razem. I choć ich współpraca nie jest nowością, można uznać tę informację za drobne zaskoczenie. Czekacie na nowy album wokalistki i producenta?

Wczoraj wieczorem zakończyliśmy prace nad płytą.

Dzięki @missbrodka (Brodka na instagramie przyp. red.) za zaufanie i szacunek za odwagę. Jestem przekonany, że zrobiliśmy coś wyjątkowego. Premiera wkrótce.

Post z instagrama 1988

Surrealistyczny obraz

Singiel Sadza zachwycał i dziwił nie tylko ze względu na warstwę muzyczną. Utwór został okraszony wyjątkowym klipem, o którym sama Brodka mówiła w ten sposób:

To surrealistyczny obraz z pogranicza jawy, snu. Fantazji i halucynacji. Czarno-biała opowieść, gdzie światło i cień odgrywają główną rolę, przenosząc nas w świat abstrakcji w klimacie noir. W swojej estetyce odwołuje się m.in. do prac Man Raya, wykorzystując motyw solaryzacji. Kolejnym ważnym elementem tego obrazu jest motyw spirali. Spirala jest odwiecznym, intuicyjnym symbolem duchowego rozwoju i naszej tożsamości z wszechświatem. Symbolem śmierci i nowego początku, który prowadzi nas do poznania samego siebie.

Czym zaskoczy nas jeszcze Brodka? Dowiemy się prawdopodobnie w najbliższych miesiącach.

Za pośrednictwem swojego instagrama 1988 poinformował, że nagrali wraz z Brodką wspólny album. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Brodka i niespodziewane połączenie Kto by pomyślał, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →