kadr z „Wirte One"

„Write One”, czyli Ero JWP opowiada o graffiti


27 marca 2022

Podziel się newsem:

Ero JWP rozpoczął serię vlogów o tematyce grafficiarskiej. We WRITE ONE warszawiak spotykać się będzie z writerami z całego świata, by opowiedzieć o malowaniu na ścianach.

Nie tylko rapowaniem człowiek żyje. Eros z serią vlogów o graffiti

W piątek na oficjalnym kanale Ero JWP ukazał się pierwszy odcinek cyklu WRITE ONE. Założeniem vlogów jest przedstawić widzom świat graffiti wraz z writerami z Polski i świata. W pierwszym odcinku gospodarz wraz z Cruze1 odwiedzili Służew na warszawskim Mokotowie. Fani rapera mogą kojarzyć gościa Erosa dzięki okładce debiutanckiego krążka zawodnika JWPElwisa Picasso, której jest autorem.

Zobacz: Ero w Krakowie: czy to najwierniejszy fanbase w rapie?

Realizacją wideo zajął się Przemek Madej, natomiast operatorem drugiej kamery jest Krystian Zarzeczny. W wideo słyszymy muzykę autorstwa Szczura, a cuty z intro wykonał DJ Kebs. Przy logotypie programu pomagał Tours1. WRITE ONE wspierają Galeria Koloru, Rabeko oraz Serum.

Write One to vlog na temat graffiti w którym spotykam się z writerami z Polski jak i całego świata. Z Ludźmi dla których malowanie to styl życia, forma ekspresji i autopromocji. Rozmawiamy o sprawach istotnych i kompletnie nie.. Ogólnie mniej jest gadania, założeniem tej akcji jest przede wszystkim malowanie w dobrym towarzystwie i pozakażanie naszych produkcji ludziom tej kultury jak i laikom

– pisze Ero JWP o serii (pisownia oryginalna).

WRITE ONE #1 – Ero JWP feat. Cruze1 – Służew

Raper promuje swój drugi solowy krążek

Oprócz elementu edukacyjnego seria WRITE ONE ma na celu również promocję ostatniego wydawnictwa warszawiaka – Eroizmu. Raper w opisie zachęca do kupna albumu, który ukazał się w listopadzie zeszłego roku. Materiał składa się z siedemnastu piosenek, a wśród gości znaleźli się m.in. Włodi, Głowa PMM, Dizkret i Małach. Płyta ukazała się nakładem Def Jam Recordings Poland.

Ero – Eroizm – tracklista albumu

 1. Intro
 2. Bomba feat. Shellerini
 3. Skit feat. Szczur ZSW
 4. Nie błyszcze przykładem
 5. Krok w przód feat. Małach
 6. Filozofia feat. Dizkret
 7. Moi ludzie feat. Szwed SWD
 8. Moja droga
 9. Jedwab
 10. Karawana feat. Paluch, Miodu
 11. Sajfer JWP feat. JWP
 12. Jeśli masz feat. Włodi
 13. Skit
 14. Bengier feat. Głowa PMM, Jano Polska Wersja, Hazzidy
 15. Nowy dobrobyt
 16. Mam tylko
 17. Co ja tutaj feat. Skip

Ero – Eroizm – odsłuch albumu

Ero JWP rozpoczął serię vlogów o tematyce grafficiarskiej. We WRITE ONE warszawiak spotykać się będzie z writerami z całego świata, by opowiedzieć o malowaniu na ścianach. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →