Ero JWP i Głowa PMM stworzyli autorski „ALFABET”


13 lutego 2021

Podziel się newsem:

Projekt dla wszystkich zwolenników klasycznego podejścia do rapu! Ero ze składu JWP i Głowa reprezentujący PMM połączyli siły we wspólnym projekcie ALFABET, czego efektem będzie album ABCD. Pierwszy singiel już jest!

Ero JWP i Głowa PMM szykują dla słuchaczy prawdziwą boom-bapową bombę, a słuchaczy poinformowali o tym przed miesiącem. Wtedy również dowiedzieliśmy się, że raperzy z pasją do graffiti nagrywają wspólny materiał pod kryptonimem ALFABET. Efekty wspólnych działań Erosa i Głowy ukażą się na krążku zatytułowanym ABCD. By rozbudzić jeszcze bardziej apetyty słuchaczy na ten album, zaprezentowany został mocny singiel pt. Przyszliśmy wyjaśnić. Numer potwierdza jedynie, że raperzy szykują dla fanów tłustą ucztę utrzymaną w brudnym klimacie lat 90-tych!

Ero JWP x Głowa PMM – Przyszliśmy wyjaśnić 

Jaki jest ALFABET duetu Ero JWP x Głowa PMM?

Co czeka nas na albumie ABCD? Raperzy ujawniają, że pierwsza odsłona projektu ALFABET to „Brudny klimat bitów z lat 90’tych. Bezkompromisowe teksty i hip – hop w najczystszej postaci”. Wszystko to zatem, czego obecnie brakuje na rodzimej rap scenie. Ero JWP i Głowa PMM nagrali wspólnie 10 numerów, za których produkcję odpowiada wyłącznie beatmaker Remazz. Materiał uświetni także obecność najlepszych dj’ów w Polsce – Twistera i Falcon1’a. Album ABCD, którego preorder dostępny jest pod tym adresem, do słuchaczy trafi 19 marca.

Ero-JWP-Głowa-PMM-ALFABET-ABCD-okładka
Ero JWP, Głowa PMM ALFABET – ABCD – okładka

Ero JWP w tym roku wypuści również solowy album

Jeszcze przed końcem 2020 roku, Ero zapowiedział również swoje solowe wydawnictwo! Jaśnie Wielmożny Pan drugi nagrany w pojedynkę materiał zatytułował Eroizm, a jednym z gości, który zdążył już nagrać gościnną zwrotkę na tą płytę jest Włodi. W pierwszej kolejności usłyszymy jednak jednak Ero JWP we wspomnianym powyżej projekcie z Głową PMM. Na następcę platynowego już Elwisa Picasso z 2019 roku poczekać musimy trochę dłużej. By rozbudzić jednak już teraz apetyty słuchaczy na album Eroizm, warszawski raper w ramach świątecznego prezentu uraczył nas premierowym singlem Nowy dobrobyt!

Ero – Nowy dobrobyt

Singiel „Przyszliśmy wyjaśnić” zapowiada utrzymany w brudnym klimacie lat 90-tych album „ABCD”, którego preorder również już wystartował.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →