fot. kadr z teledysku „Moja droga"

Ero JWP promuje winylową wersję albumu „Eroizm” teledyskiem


30 listopada 2022

Podziel się newsem:

Minął ponad rok od premiery Eroizmu. Po tym czasie Ero JWP publikuje kolejny teledysk, tym razem promując limitowane wydanie płyty.

Eros opowiada o swojej drodze

Dziś na kanale Ero JWP ukazał się kolejny teledysk z Eroizmu. Singiel Moja Droga powstał na bicie, który stworzył Alias Blekaut, natomiast skrecze dodał DJ Falcon1. Mix i mastering wykonał Klimson. Za produkcję klipu odpowiada sensi&, a Paweł Poździk wykonał zdjęcia i montaż całości.

Zobacz: Ero JWP po niecałym roku od premiery Eroizmu otrzymał Złotą Płytę

Premiera kolejnego wideo nie jest przypadkowa. Obraz pojawił się w związku z niedawnym przekroczeniem piętnastu tysięcy egzemplarzy sprzedanego nakładu, za co Związek Producentów Audio Video przyznał Erosowi Złotą Płytę. Wytwórnia Def Jam Recordings Poland wystartowała również ze sprzedażą limitowanego wydania winylowego Eroizmu.

Ero – Moja Droga

Winylowa edycja albumu będzie składać się z dwóch płyt. Każdy z egzemplarzy będzie podpisany przez autora, a do wyczerpania zapasów dodawane będą też bletki sygnowane tytułem płyty.

Tego wydawnictwa nie mogło zabraknąć na wosku, rap Erosa okraszony skreczami DJ Falcona 1 na winylowych trzaskach to pozycja obowiązkowa dla kolekcjonerów. Album Eroizm został wytłoczony na 2 czarnych płytach winylowych 180 gramów, opakowanie to rozkładany dwuskrzydłowy – gatefold, w całości ukazujący kunszt graficznej pracy

– zachwalają wydawcy.

Eroizm trafił na rynek 11 listopada zeszłego roku. Blisko godzinne wydawnictwo składa się z siedemnastu piosenek. Obok gospodarza wystąpili m.in. Dizkret, Skip, Paluch, Jano Polska Wersja i Głowa PMM.

Ero – Eroizm – odsłuch albumu

JWP szykuje się do jubileuszu

W sobotę 17 grudnia ekipa JWP będzie świętować swoje dwudzieste piąte urodziny. Impreza odbędzie się w warszawskiej Progresji. Oprócz reprezentantów grupy pojawią się również specjalnie zaproszeni goście.

jwp 25 urodziny
fot. materiały prasowe

Minął ponad rok od premiery Eroizmu. Po tym czasie Ero JWP publikuje kolejny teledysk, tym razem promując limitowane wydanie płyty. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →