kadr z klipu "Nie błyszczę przykładem"

Ero mówi, że „nie błyszczy przykładem”, ale to nieprawda. Wkrótce nowy album


13 października 2021

Podziel się newsem:

Eroizm coraz bliżej! Drugi solowy album Ero ukaże się już w tym miesiącu. Zanim jednak następca platynowego Elwisa Picasso trafi na sklepowe półki, reprezentant składu JWP/BC prezentuje kolejny singiel, zwiastujący to wydawnictwo.

Przed nami kolejny przejaw Eroizmu

Jeśli miałbym wskazać przykład stuprocentowego hiphopowca, na naszym rodzimym podwórku byłby to właśnie Ero! Maksymalny poziom zajawki na hiphopową kulturę widoczny jest u Warszawiaka od czasów pierwszych nagrywek jeszcze w latach 90-tych. I co ważniejsze, nie zmalał przez ten czas nawet w minimalnym stopniu. Jeśli chodzi natomiast o same rapowe skillsy, bardzo często usłyszeć można opinię, że „Ero jak wino, im starszy, tym lepszy”. Raper ze składu JWP/BC z każdym kolejnym wypuszczonym numerem również sumiennie nam to potwierdza.

Właśnie ukazał się najnowszy z nich, zatytułowany Nie błyszczę przykładem. To czwarty już singiel zapowiadający album Eroizm. Beat do tego kawałka dostarczył Szczur Bit Morderca. Sam Eros natomiast, wbrew temu jak swój numer sam zatytułował, właśnie na nim błyszczy! Zarówno tym, jak i pozostałymi muzycznymi dokonaniami, daje doskonały przykład jak tworzyć porządnie brzmiące rapowe nagrania. Kawałkiem Nie błyszczę przykładem Ero udowadnia, że można zachować zdrowe podejście do swojej twórczości, mimo bycia jednym najlepszym w tym fachu.

Ero – Nie błyszczę przykładem 

Ero swój Eroizm zaprezentuje już w tym miesiącu

Drugi solowy album Ero ukaże się po dwóch latach i dwudziestu paru dniach po tym, jak w głośnikach słuchaczy w całym kraju na stałe już zagościł Elvis Picasso. Jaśnie Wielmożny Pan materiałem tym zawiesił sobie poprzeczkę bardzo wysoko. Zaprezentowanymi dotąd singlami Eros zdążył już jednak zapewnić, że z jej przeskoczeniem nie miał żadnych problemów. Przypomnijmy, że pierwszym z nich był zaprezentowany jeszcze w roku poprzednim Nowy Dobrobyt. Następnie, już w czerwcu 2021, otrzymaliśmy numer pt. Jeśli masz, w którym gościnnie pojawił się Włodi. Kolejny numer to nagrany już w pojedynkę Mam tylko. W końcu zrzucono Bombę, przy której „palce maczał” również Shellerini. Przed tygodniem natomiast otrzymaliśmy w pełni solowy popis Ero. Tym razem w postaci 64 wersów rzuconych na beat TMK.

Warto nadmienić, że Ero ujawnił kolejnych raperów, z którymi nagrał numery z myślą o swoim drugim albumie. Są nimi donGURALesko oraz Kafar z formacji Dixon37. Co jeszcze Eros przygotował dla swoich słuchaczy na nadchodzące wydawnictwo? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce. Sama premiera albumu Eroizm czeka nas już 29 października. Do tego czasu w sklepie wytwórni Def Jam Recording Poland trwać będzie przedsprzedaż drugiej solowej płyty Ero ze składu JWP/BC.

Reprezentant JWP/BC zaprezentował kolejny singiel i klip promujący nadchodący album „Eroizm”, którego premiera czeka nas już w tym miesiącu.

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →