kadr z klipu do utworu „Moja Droga"

Ero JWP i spółka prezentują warszawski posse cut


22 grudnia 2022

Podziel się newsem:

Ero JWP zaprosił ponad dwadzieścioro reprezentantów i reprezentantek Warszawy na wspólny rapowy posse cut pod tytułem Puk Puk! Kto tam?

Ponad 20 warszawiaków w jednym utworze

Wielu raperów i raperek pochodzących z Warszawy bardzo mocno zaznaczają swoje przywiązanie do tego miasta. Jednym z nich jest bezsprzecznie Ero JWP, który przygotował w związku z tym wyjątkową akcję. Zaprosił łącznie dwadzieścioro czterech rapowych artystów ze stolicy do nagrania wspólnego utworu. Numer zatytułowany Puk Puk! Kto tam? stanowi most międzypokoleniowy, patrząc na to, że najstarszego i najmłodszego rapera w tym składzie dzieli dwadzieścia lat! Oprócz Ero na warszawskim posse cucie udzielili się: Wilku WDZ, Onar, Berson, m dizzy, Hazzidy, Włodi, Wdowa, Tobik, Kafar, Kuba Knap, Miki, Pękacz, Pysk, Bilon, Łajzol, Czerwin, INKG, Kwiatek, Louis Villain, Erha, Szczur ZSW, Wigor oraz Merd. Sprawdź blisko dziesięciominutowy efekt ich wspólnej pracy.

Ero JWP – Puk Puk! Kto tam? ft. 022

Złoty weteran

Ostatnio nieco ciszej było o nowościach od Ero, jednak zdecydowanie nie może narzekać on na brak sukcesów. We wrześniu odebrał złotą płytę za swój ostatni krążek Eroizm. Oznacza to, że sprzedał się on w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy sztuk. W komentarzu pod zdjęciem zamieszczonym na profilu wytwórni Def Jam Recordings Poland Ero zdradził, że nie spodziewał się wyróżnienia, a wkrótce otrzymamy kolejny klip promujący album:

Dostałem [Złotą Płytę – przyp. red.] z zaskoczenia. Po minie widać, że jestem onieśmielony, bo myślałem, że nie mam jeszcze przez jakiś czas tego złotka.

Czy posse cutowy numer Puk Puk! Kto tam? promuje trzecie solowe wydawnictwo członka JWP? Odpowiedź poznamy prawdopodobnie w nadchodzących miesiącach.

Ero JWP zaprosił ponad dwadzieścioro reprezentantów i reprezentantek Warszawy na wspólny rapowy posse cut pod tytułem Puk Puk! Kto tam? Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

ero

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →