kadr z „Write One #3"

Ero JWP po niecałym roku od premiery „Eroizmu” otrzymał Złotą Płytę


23 września 2022

Podziel się newsem:

Ero JWP może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym w dorobku. Def Jam Recordings Poland podało informację w mediach społecznościowych.

Album ze złota. Ero JWP wyróżniony

Wczoraj w mediach społecznościowych Def Jam Recordings Poland pojawiło się zdjęcie przedstawiające Erosa JWP ze Złotą Płytą za Eroizm. Tym samym wytwórnia poinformowała, że drugi solowy materiał stołecznego nawijacza sprzedał się w nakładzie przekraczającym piętnaście tysięcy sztuk. W komentarzu pod zdjęciem Ero zdradził, że nie spodziewał się wyróżnienia, a wkrótce otrzymamy kolejny klip promujący album.

Zobacz: Stara szkoła stoi sztywno z gardą. Ero – Eroizm [recenzja]

Dostałem [Złotą Płytę -przyp. red.] z zaskoczenia. Po minie widać, że jestem onieśmielony, bo myślałem, że nie mam jeszcze przez jakiś czas tego złotka

– śmieje się raper.

Członek ekipy JWP wydał Eroizm w listopadzie zeszłego roku. Godzinny projekt składa się z siedemnastu utworów, a wśród zaproszonych artystów znaleźli się m.in. DJ Falcon1, Małach, Głowa PMM, Jano Polska Wersja i Paluch. Informacja o przyznaniu Erosowi Złotej Płyty pojawiła się na stronie Związku Producentów Audio Video w środę 21 września.

Ero JWP – Eroizm – odsłuch albumu

JWP kończy 25 lat

Ostatnie poczynania Jaśnie Wielmożnych Panów zostaną podsumowane pod koniec roku. 17 grudnia (sobota) warszawska ekipa wraz z zaproszonymi gośćmi będzie świętować dwudzieste piąte urodziny. Impreza odbędzie się w Progresji w Warszawie. Organizatorzy zapewniają, że raperzy szykują się do „hucznej celebracji” jubileuszu działalności.

W ostatnich latach warszawska ekipa jest aktywna jak nigdy wcześniej. 2020 rok przyniósł nam zespołowych Kolegów. 2021 rok to ABCD Erosa z Głową PMM; Powrót z drogi donikąd Siwersa; solowy debiut Kosiego w postaci IS.OK czy wreszcie drugi solowy Ero z Eroizmem. A kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol znakomitym Łajzol Serious, więc zdecydowanie jest co świętować

– głosi opis wydarzenia.
jwp 25 urodziny
fot. materiały prasowe

Ero JWP może pochwalić się kolejnym wyróżnieniem sprzedażowym w dorobku. Def Jam Recordings Poland podało informację w mediach społecznościowych. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →