źródło: Instagram JWP

Jaśnie Wielmożni Panowie kończą 25 lat. Stołeczna ekipa wyprawia urodziny


22 września 2022

Podziel się newsem:

Warszawska grupa JWP świętuje dwudzieste piąte urodziny. Z tej okazji stołeczni nawijacze zapraszają na okazjonalny koncert.

JWP od ćwierć wieku na scenie

Dziś w Internecie pojawiła się informacja, że Jaśnie Wielmożni Panowie postanowili wyprawić dwudzieste piąte urodziny. Z tej okazji raperzy zagrają specjalny koncert. Impreza odbędzie się w sobotę 17 grudnia w warszawskiej Progresji. Według harmonogramu wydarzenie wystartuje o 17:30. Organizatorzy zapewniają, że oprócz członków JWP na scenie pojawią się także specjalnie zaproszeni goście. Jak dotąd nie zdradzono, kto dokładnie pojawi się w sobotni wieczór obok gospodarzy.

Zobacz: JWP/BC przyszykowali limitowaną reedycję niedostępnego od dawna wydawnictwa

W ostatnich latach warszawska ekipa jest aktywna jak nigdy wcześniej. 2020 rok przyniósł nam zespołowych Kolegów. 2021 rok to ABCD Erosa z Głową PMM; Powrót z drogi donikąd Siwersa; solowy debiut Kosiego w postaci IS.OK czy wreszcie drugi solowy Ero z Eroizmem. A kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol znakomitym Łajzol Serious, więc zdecydowanie jest co świętować.

Dodać do tego należy, że to już 25 rok działalności pod szyldem JWP. Takie ćwierćwiecze skłania do hucznej celebracji

– czytamy w opisie wydarzenia.
jwp 25 urodziny
fot. materiały prasowe

Przed JWP czeka nas inny jubileusz

Zanim JWP będą celebrować dwadzieścia pięć lat, zrobi to Sokół. Członek ZIP Składu na początku sierpnia poinformował, że 21 października wystąpi w Warszawie na Torwarze. Celem koncertu będzie m.in. promocja albumu NIC, a wśród pozostałych atrakcji znalazły się choćby koncerty WWO i ZIP Składu. Zainteresowanie wydarzeniem było tak duże, że bilety wyprzedały się w kilka godzin, więc zorganizowano drugi termin. Ten również jest już niedostępny w sprzedaży.

Najmocniejszym i najbardziej niespodziewanym punktem programu jest jednak wejście na scenę WWO w pełnym składzie z Jędkerem i Deszczem, aby po raz pierwszy od 13 lat zagrać długi set największych hitów grupy

– informują organizatorzy.

Kosi i Łajzol gośćmi cyklu Rap Backstage

W marcu na kanale Rytmów ukazał się kolejny odcinek cyklu Rap Backstage prowadzonego przez Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta. Gośćmi dziennikarzy byli Kosi i Łajzol. Jetlagzi opowiedzieli m.in. o równowadze pracy w zespole czy nowej epoce w rapie.

Warszawska grupa JWP świętuje dwudzieste piąte urodziny. Z tej okazji stołeczni nawijacze zapraszają na okazjonalny koncert. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym cypherze […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

jwp
Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →