fot. oficjalny profil Facebook duetu 275

275 wydają debiutancki album przy wsparciu JWP Crew


11 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

275, czyli duet, który tworzą Mati i Marcel, systematycznie zaznacza swoją obecność na scenie już blisko dwa lata. Po kilku singlach oraz EP-ce 275ers. przyszedł czas, aby związani z JWP Crew młodzi reprezentanci Sierpca zademonstrowali swoją twórczość w formie długogrającej. I już oficjalnie wydanej.

275 pokażą słuchaczom, co to ZAJAWA1_2

ZAJAWA1_2 to tytuł debiutanckiego albumu 275. Na swoje pierwsze legalne wydawnictwo Mati i Marcel przygotowali dwanaście premierowych numerów. Utwory, jakie usłyszymy na tej płycie, łączą ze sobą mroczne i nowoczesne brzmienie z inspiracjami wywodzącymi się z klasycznego rapu. “Na papierze” ZAJAWA1_2 prezentuje się zatem całkiem obiecująco. Czy spełni oczekiwania? O tym przekonamy się 10 czerwca. Na ten dzień zaplanowano premierę debiutu 275. Za wydanie oraz promocję odpowiedzialna jest ekipa JWP Crew i wydawnictwo OF Label.

275-ZAJAWA1_2-okładka-albumu
275 – “ZAJAWA1_2” – okładka albumu

ZAJAWA Matiego i Marcela dostrzeżona przez JWP Crew

Jako pierwsi uwagę na numery oznaczone jako 275 uwagę zwrócili reprezentanci JWP Crew. Następnie zrobiliśmy to my, prezentując Wam twórczość Matiego i Marcela w 7. odsłonie naszego cyklu #Rytmy Osiedla. Z czasem na tym, co do przekazania ma duet 275, zaczęło poznawać się także stale rosnąca liczba słuchaczy. To natomiast zaowocowało coraz częstszymi wyświetlaniami poszczególnych singli 275. Obecnie niektóre z nich cieszą się popularnością liczoną w setkach tysięcy odsłon wyłącznie na samym YouTube. Wydatnie przyczyniło się w tym aspekcie wsparcie JWP Crew. Warszawska ekipa od samego początku wrzuca numery 275 na swój kanał JWP Crew.

275 – Patent

Tytułowy singiel ZAJAWA1_2 zapowiada debiutancką płytę 275

Mati i Marcel start przedsprzedaży pierwszego albumu zasygnalizowali, puszczając do sieci premierowy singiel. Jest nim tytułowy numer z płyty ZAJAWA1_2. Video do utworu nakręcił również wywodzący się z JWP Crew twórca video o ksywie HumanoMexicano. Numer stanowi popis samego już duetu 275, który swoim najnowszym kawałkiem umacnia ten specyficzny, indywidualny klimat prezentowany słuchaczom już od dłuższego czasu w singlowej formie. A już wkrótce również w długogrającej i studyjnej.

ZAJAWA1_2 jest już dostępna do kupienia na stronie 275ers.pl. Debiutancki album 275 będziemy mogli w całości przesłuchać 10 czerwca.

275 – ZAJAWA1_2

Mati i Marcel z klimatem 275 pojawili się również na innych projektach

Od czasu pojawienia się 275 na kanale JWP Crew twórcy tego projektu zdążyli zaistnieć również na innych projektach. Przede wszystkim tych wychodzących z obozu warszawskiej ekipy. Przypomnijmy zatem, że Mati i Marcel razem pojawili się w singlu Jetlagz. Młodych twórców Kosi i Łajzol zaprosili do nagrania utworu Francis Drake, zaprezentowanego już ponad rok temu. Mati, odpowiedzialny za brzmienie 275, pojawiał się również na płytach innych raperów. Tutaj też najlepszych przykładem będą albumy, jakie w ostatnim czasie wypuścili poszczególnie Jaśnie Wielmożni Panowie. Produkcje autorstwa Mati275 znalazły się m.in. na wydanym w miniony piątek pierwszym solo Łajzola. Z kolei wcześniej z brzmienia spod szyldu 275 skorzystał również Kosi. Możemy przypuszczać, że to dopiero początek artystycznej drogi duetu 275.

Jetlagz x 275 – Francis Drake

Duet 275, który tworzą Mati i Marcel jeszcze przed wakacji wyda swój pierwszy legalny album zatytułowany “ZAJAWA1_2”.

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →