materiały prasowe

Jetlagz gośćmi najnowszego odcinka podcastu „Rap Backstage”


22 marca 2022

Podziel się newsem:

W drugim odcinku podcastu Rap Backstage w 2022 roku gośćmi Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka był duet Jetlagz, czyli Kosi oraz Łajzol, działający także w ramach grupy JWP/BC.

Rap Backstage, czyli o rapie od kuchni

Format Rap Backstage to podcast, w którym dziennikarze muzyczni Marcin Flint oraz Krzysztof Nowak rozmawiają z artystami, a także ludźmi ze środowiska o muzyce, a także branży rapowej w ogóle w nieco bardziej zakulisowym wydaniu. Jak do tej pory gośćmi Rap Backstage’u byli:  WdoWA, AtutowyBarto KattGrohCzarny HIFIPrykson Fisk i Bartosz Kozikowski, Margaret i KaCeZet oraz Słoń wraz Martą Nizio-Siarą. W drugim odcinku podcastu w tym roku do studia zawitali Kosi i Łajzol, tworzący wspólnie projekt Jetlagz, będący także członkami grupy JWP/BC wraz z Ero, Siwersem, Szczurem i DJ-em Falcon1’em.

Sprawdź najnowsze newsy o Jetlagz

Jetlagz gośćmi najnowszego odcinka podcastu "Rap Backstage"
Kosi i Łajzol w Rap Backstage, fot. materiały prasowe

Jetlagz gośćmi podcastu Rap Backstage

Jetlagz to niezwykle ciekawy duet, w ramach którego Kosi i Łajzol tworzą muzykę nieco odbiegającą stylistycznie od tej znanej z twórczości JWP/BC. Pod wspólnym szyldem duet nagrał jak do tej pory dwie płyty: Szum oraz WSK8OFMND, bardzo docenione przez słuchaczy i krytyków, co zaowocowało, chociażby debiutem Szumu na drugim miejscu zestawienia OLiS. W zeszłym roku Kosi zadebiutował także ze swoim pierwszym solowym wydawnictwem IS.OK oraz suplementem LOST IS.OK. W jego ślady poszedł Łajzol, który również do tej pory nie wydał solowego albumu, jednak już 8 kwietnia swoją premierę będzie miało Łajzol Serious, promowane singlem o tym samym tytule, a także nagranym wspólnie z JWP/BC Super Glue i utworem Jak Bocian, na którym usłyszeć możemy asthmę oraz DJ-a Falcone1’a.

Rozmowa z Jetlagz

W drugim odcinku podcastu Rap Backstage w 2022 roku gośćmi Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka był duet Jetlagz, czyli Kosi oraz Łajzol, działający także w ramach grupy JWP/BC. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →