Groh o rosnących cenach płyt w najnowszym odcinku Rap Backstage


16 sierpnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

W najnowszym odcinku hip-hopowego podcastu prowadzonego przez Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta, gościem będzie Marcin Grośkiewicz, czyli Groh – DJ, producent, współzałożyciel wytwórni JuNouMi oraz założyciel U Know Me Records.

Hip-hopowa scena od kuchni: serwują Flint i Nowak

Rap Backstage to kolejna – po Miastosferze – seria podcastów prowadzonych przez speców w dziedzinie, jaką jest hip-hop: Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta. Panowie sprawdzają, co w środowisku piszczy, za sprawą rozmów z raperami, producentami, menadżerami i innymi osobami związanymi z branżą. Prowadzący nie boją się trudnych pytań, a goście nie boją się na nie odpowiadać. Dotychczas ukazały się już odsłony: w pierwszej z nich Nowak i Flint gościli Barto Katta, rapera i producenta, który opowiadał o tym, dlaczego poszedł na swoje. Drugi odcinek przyniósł rozmowę z Atutowym: producentem, o którego bije się teraz pół sceny. W trzecim epizodzie, panowie gościli dwóch rozmówców. Byli nimi Prykson Fisk i Bartosz Kozikowski.

Groh w Rap Backstage

Kolejnym gościem Marcina Flinta i Krzysztofa Nowaka będzie Marcin Grośkiewicz alias Groh – związany ze środowiskiem już od lat 90., współzałożyciel wytwórni JuNouMi, a także założyciel U Know Me Records i DJ. Groh jako wydawca ma na swoim koncie już ponad 100 wydawnictw na całym świecie, więc z pewnością będzie o czym rozmawiać! Panowie poruszą również takie tematy jak rosnące ceny płyt CD, pogadają o tym, jakie takie wydawnictwa wyglądały kiedyś oraz o muzie puszczanej z głośnika telefonu.

Groh o rosnących cenach płyt w najnowszym Rap Backstage

Groh feat. Flint & Nowak – kiedy?

Czwarty odcinek Rap Backstage, gdzie tym razem gościem będzie Groh, ukaże się już w piątek 20 sierpnia o godzinie 18:00. Rozmowę będzie można obejrzeć na kanale IDĘWTANGO. Nie przegapcie!


Partnerem letniej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Partnerzy medialni: Popkiller.pl i Rapnews.pl.

W najnowszym odcinku hip-hopowego podcastu prowadzonego przez Krzysztofa Nowaka i Marcina Flinta, gościem będzie Marcin Grośkiewicz, czyli Groh – DJ, producent, współzałożyciel wytwórni JuNouMi oraz założyciel U Know Me Records. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →