Atutowy drugim gościem w Rap Backstage!


02 lipca 2021

Podziel się newsem:

Już 8 lipca o godzinie 18:00 na youtube’owym kanale IDĘWTANGO premierę będzie mieć drugi odcinek podcastu Rap Backstage. Gościem Marcina Flinta i Krzyśka Nowaka będzie Atutowy!

Rap Backstage – kulisy, ciekawostki i trudne pytania

Rap Backstage to kolejny po Miastosferze członek podcastowej rodziny Rytmy.pl. Prowadzący Marcin Flint i Krzysiek Nowak, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, będą próbować wyciągnąć od raperów, producentów, agentów, menadżerów czy organizatorów festiwali to, czego na pierwszy rzut oka nie widzimy, a co ma wpływ na odniesienie sukcesu na polskiej scenie hip-hopowej. W premierowym odcinku Rap Backstage, panowie gościli Barto Katta – rapera i producenta, założyciela kolektywu BUMP’12. Artysta opowiedział między innymi o tym, co w jego przypadku zadecydowało o odrzuceniu działalności w dużym labelu i przejściu na swoje.

Atutowy drugim gościem Rap Backstage

Atutowy, a właściwie Adam Wiśniewski, to producent, który szturmem wdarł się na na polską scenę. Odpowiada on chociażby w dużej mierze za debiutancki krążek Miłego ATZCzarny Swing. Jest również autorem debiutanckiego singla Krystiana Ochmana, zwycięzcy 11. edycji The Voice of Poland. Atutowy ma na swoim koncie także współprace z Kazem Bałagane, Taco Hemingwayem czy Tym Typem Mesem. Zgarnął także Popkillera w kategorii najlepszy producent. Nic więc dziwnego, że Atutowy jest całkiem pożądanym producentem i ustawiają się do niego kolejki.

Ten Typ Mes – Only in Warsaw (prod. @atutowy)

Z rozmowy z Marcinem Flintem i Krzyśkiem Nowakiem dowiemy się między innymi co nieco o kulisach projektów OIO i innych, czy budowaniu marki osobistej. Atutowy opowie także, jakie ma podejście do produkcji muzycznej i jak wygląda rozwój w tej materii.

Atutowy drugim gościem w Rap Backstage!
Atutowy drugim gościem w Rap Backstage!

Atutowy w Rap Backstage – gdzie i kiedy?

Drugi odcinek Rap Backstage, gdzie gościem będzie Atutowy ukaże się w czwartek 8 lipca o godzinie 18:00, na kanale IDĘWTANGO w serwisie YouTube. Nie przegapcie!


Partnerem wiosennej ramówki jest Samsung, którego flagowe smartfony Samsung Galaxy S21 Ultra 5G wykorzystywane są przy realizacji nagrań naszych podcastów.

Partnerzy medialni: Popkiller.pl i Rapnews.pl.

Już 8 lipca o godzinie 18:00 na youtube’owym kanale IDĘWTANGO premierę będzie mieć drugi odcinek podcastu Rap Backstage. Gościem Marcina Flinta i Krzyśka Nowaka będzie Atutowy! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył […]

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →