kadr z teledysku

Ero na szczycie OLiS. Tede wraca z debiutem na podium


25 listopada 2021

Podziel się newsem:

W internecie pojawiło się najnowsze zestawienie sprzedaży. Na szczycie podium notowania OLiS pojawił się Ero z najnowszym albumem. Tuż za autorem Eroizmu uplasował się Tede z debiutancką płytą.

Ero „jedynką ” na OLiS

Według opublikowanego notowania OLiS w okresie 12-18 listopada najlepszy wynik sprzedażowy osiągnął Ero z albumem Eroizm. Podobnie jak Elwis Picasso ostatnia płyta Ero ukazała się nakładem Def Jam Recordings Poland. Najnowszy krążek warszawskiego rapera zadebiutował w zestawieniu. Recenzję Eroizmu znajdziecie tutaj. Na drugim miejscu uplasował się S.P.O.R.T. Tedego, który w tym roku obchodzi dwudziestolecie premiery.

Zobacz: Bądźcie spokojni, Tede nie wychodzi z formy – relacja z koncertu na 20-lecie płyty S.P.O.R.T.

Trzecie miejsce w notowaniu zajęła sanah z albumem Irenka. Wokalistka otrzymała wczoraj diamentowe wyróżnienie za sprzedaż płyty wydanej w maju tego roku. ZPAV przyznaje diamentową płytę po przekroczeniu sprzedaży ponad stu pięćdziesięciu tysięcy egzemplarzy danego tytułu.

Ero – Nie błyszczę przykładem

Kilkanaście nowości w zestawieniu

Oprócz Eroizmu Ero w notowaniu OLiS zadebiutowało jeszcze kilkanaście innych tytułów. Na 6. miejscu pojawił się Imposter Dave’a Gahana & Soul Savers. Dwie pozycje niżej uplasował się Michael Patrick Kelly z B.O.A.T.S. Oba tytuły wydano nakładem polskiej filii Sony Music.

Przeczytaj również: Ero puszcza singiel z Włodim i startuje z preorderem albumu EROIZM

Ognisko Niedomowe Adiego Nowaka zadebiutowało na 12. miejscu tuż za Jeszcze pięć minut Kizo i przed Edem Sheeranem z Divide. Pierwszą dwudziestkę zamykają Kasia Dereń z albumem Moje historie na piętnastej pozycji oraz Empik Collection: Christmas na 20. miejscu.

Adi Nowak feat. Czesław Śpiewa – Passe

Kolejną nowością jest również album z serii Empik Collection, tym razem z podtytułem Muzyka Filmowa. Tytuł zadebiutował na dwudziestej czwartej pozycji notowania. 27. miejsce należy do Ewy Bem, natomiast 28. lokatę zajęli Chris Carson i DJ Soina z materiałem Olimp.

Zobacz: Chris Carson i DJ Soina na Olimp zaprosili prawie 30 raperów

Ostatnie cztery nowości w zestawieniu to kolejno: Little Mix Between US (32. miejsce), Rod Stewart The Tears of Hercules (43. miejsce), Bruno Mars i Anderson .Paak jako Silk Sonic An Evening With Silk Sonic (45. miejsce) oraz Queen z A Day At The Races (48. miejsce).

Ero wkrótce zagra w Warszawie

Fani Erosa będą mieli okazję posłuchać materiału z Eroizmu na żywo już 11 grudnia. Raper wystąpi razem z Paluchem i Słoniem w warszawskim klubie Palladium. Otwarcie bramek zaplanowano na 19:00. Osoby niepełnoletnie powinny mieć ze sobą pisemną zgodę opiekunów prawnych, natomiast osoby poniżej 16 roku życia mogą wejść wyłącznie z opiekunem prawnym lub osobą upoważnioną. Opiekun również jest zobowiązany do posiadania wejściówki. Bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Paluch / Ero JWP / Słoń
materiały promocyjne

Tede świętuje dwudzieste urodziny

13 listopada w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym Tede świętował dwudziestolecie premiery S.P.O.R.T.-u. Obok TDF-a wystąpili również m.in. Borixon, Krzysztof Kozak, O.S.T.R., czy JanMarian. Założyciel Wielkiego Joł nie przerywa jednak świętowania okrągłej rocznicy. Raper zagra jeszcze dwa koncerty z repertuarem sprzed dwudziestu lat. Ostatnie bilety dostępne są na Biletomat.pl.

Tede – S.P.O.R.T. – daty występów

25 lutego 2022 – Warszawa – Palladium – kup bilety
26 lutego 2022 – Wrocław – A2 Centrum Koncertowe – kup bilety

W internecie pojawiło się najnowsze zestawienie sprzedaży. Na szczycie podium notowania OLiS pojawił się Ero z najnowszym albumem. Tuż za autorem Eroizmu uplasował się Tede z debiutancką płytą. Ero „jedynką ” na OLiS Według opublikowanego notowania OLiS w okresie 12-18 listopada najlepszy wynik sprzedażowy osiągnął Ero z albumem Eroizm. Podobnie jak Elwis Picasso ostatnia płyta […]

Paluch / Ero JWP / Słoń | Warszawa | 11 grudnia 2021 Palladium ul. Złota 9

Biletomat.pl
89 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →