materiały prasowe

sanah z największym wyróżnieniem sprzedażowym w Polsce


25 listopada 2021

Podziel się newsem:

Popularność sanah nie maleje. Wokalistka, oprócz wyprzedanych koncertów oraz milionów wyświetleń pod teledyskami, otrzymała największe wyróżnienie sprzedażowe w kraju.

sanah wyróżniona przez ZPAV

Piosenkarka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o kolejnym przyznanym wyróżnieniu. Ostatni album sanah pt. Irenka otrzymał diamentową płytę od Związku Producentów Audio Video. Album ukazał się w maju tego roku nakładem Magic Records. Za dystrybucję płyty odpowiedzialny jest polski oddział Universal Music. Piosenkarka może poszczycić się również diamentowym wyróżnieniem za singiel No sory, które przyznano jej w sierpniu.

sanah irenka zpav
media społecznościowe sanah

sanah feat. Vito Bambino – Ale jazz!

Zasady przyznawania złotych, platynowych i diamentowych płyt przez ZPAV

Polski przemysł muzyczny wyróżnia trzy progi wyróżnień sprzedażowych. Są to złote, platynowe oraz diamentowe płyty. Nagrody za sprzedaż fizyczną przyznawane są według raportu sprzedaży przygotowywanego przez TNS Polska na potrzeby OLiS.

Progi sprzedażowe dla polskich twórców wykonujących muzykę rozrywkową (sprzedaż fizyczna)

Złota płyta – 15 tysięcy egzemplarzy
Platynowa płyta – 30 tysięcy egzemplarzy
Diamentowa płyta – 150 tysięcy egzemplarzy

Zobacz: sanah silniejsza niż ABBA. Taco Hemingway rozpycha się na OLiS – nowe zestawienie

Artyści mogą otrzymać nagrodę od ZPAV także za sprzedaż cyfrowych singli. W sprzedaży cyfrowej liczą się informacje od firm fonograficznych o ilości płatnych pobrań któregokolwiek z tytułów albumu. Do notowań zaliczają się zarówno odsłuchy singli, muzyka w tle, jak i dzwonki telefoniczne. Wyróżnienie można przyznać również za wykazany przychód.

Progi sprzedażowe dla polskich twórców wykonujących muzykę rozrywkową (sprzedaż cyfrowa)

Złota płyta – 25 tysięcy jednostek / 50 tysięcy złotych
Platynowa płyta – 50 tysięcy jednostek / 100 tysięcy złotych
Diamentowa płyta – 250 tysięcy jednostek / pół miliona złotych

Popularność sanah nie maleje. Wokalistka, oprócz wyprzedanych koncertów oraz milionów wyświetleń pod teledyskami, otrzymała największe wyróżnienie sprzedażowe w kraju. sanah wyróżniona przez ZPAV Piosenkarka za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała o kolejnym przyznanym wyróżnieniu. Ostatni album sanah pt. Irenka otrzymał diamentową płytę od Związku Producentów Audio Video. Album ukazał się w maju tego roku nakładem Magic […]

KIZO "JESZCZE 5 MINUT TOUR" | BYDGOSZCZ

Biletomat.pl
65 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →