kadr z teledysku „ZEMSTA"

Rusina pokazuje, czym jest “ZEMSTA” razem z White Widow i vkiem


26 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już w tym tygodniu Rusina wyda debiutancki album Energia Wygrywania nakładem Def Jam Recordings Poland. W najnowszym singlu obok gospodarza wystąpili vkie i zawodnik White Widow.

Rusina zaprosił do jednego utworu vkiego i White Widow

Dziś o północy w serwisach streamingowych zadebiutował najnowszy singiel Rusiny. W piosence Zemsta obok reprezentanta Def Jam Recordings Poland wystąpili vkie oraz reprezentant White WidowBary. Za produkcję singla odpowiadają learnhowtohustle oraz Analog. Równo w południe na YouTube pojawił się również teledysk, który nakręcili learnhowtohustle oraz xawito. Za mix i mastering odpowiada Robscire.

Rusina feat. White Widow, vkie – ZEMSTA

Energia Wygrywania ukaże się na dniach

Debiutancki materiał Rusiny ujrzy światło dzienne już w najbliższy piątek 29 kwietnia. Na płycie znajdzie się szesnaście piosenek, a obok gospodarza, oprócz Barego i vkiego, wystąpili choćby Young Igi i Pikers. Wśród producentów znaleźli się m.in. Leeny, SHDOW oraz AriaTheProducer.

Rusina – Energia Wygrywania – tracklista albumu

 1. CISZA prod. dodowhatstheword
 2. TO NIE MIŁOŚĆ prod. learnhowtohustle x NoFuk
 3. W PLANACH prod. Lister
 4. ZEMSTA feat. Bary, vkie prod. learnhowtohustle x analog
 5. 10 PAK prod. Anyvibe
 6. PARANOJA feat. młodyBA prod. Leeny
 7. NA FORACH feat. Young Igi
 8. JAKOŚ JESTEM
 9. CO JEST W TYM ZŁEGO
 10. MOLLY prod. AriaTheProducer
 11. BESTFRIENDS prod. Zipper x Hugepat
 12. 4 RANO prod. Spancy
 13. GO! Prod. Leeny
 14. BROKE feat. Koneser prod. Gunda
 15. JENNY feat. Pikers prod. dodowhatstheword x Bully
 16. RÓB KOLACJĘ MOIM PYSKOM prod. SHDOW x Wavyboi

Zobacz: Kandydat na newcomera roku wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Szykuje się prawdziwa międzypokoleniowa uczta

rusina energia wygrywania def jam recordings poland
okładka albumu Energia Wygrywania Rusiny, Def Jam Recordings Poland 2022

Mazury Hip Hop Festiwal 2022 z udziałem Rusiny. Sprawdź, gdzie kupić bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, więc nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz Rusiny w line-upie imprezy widnieją najpopularniejsi twórcy w kraju, również z młodszego pokolenia. Podczas imprezy wystąpią m.in.: PaluchYoung LeosiaOliwka Brazil, PezetMalik MontanaOKIGuzior i Kizo.

Już w tym tygodniu Rusina wyda debiutancki album Energia Wygrywania nakładem Def Jam Recordings Poland. W najnowszym singlu obok gospodarza wystąpili vkie i zawodnik White Widow. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →