kadr z teledysku „NA FORACH"

Kandydat na newcomera roku wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Szykuje się prawdziwa międzypokoleniowa uczta


20 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jeden z najgłośniejszych newcomerów tego roku, świeżo upieczony zawodnik Def Jam Recordings Poland, wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Wkrótce Rusina wyda swój pierwszy debiutancki solowy materiał.

Rusina zawita na Mazurach, by pokazać, czym jest Energia Wygrywania

Organizatorzy XX Edycji mazurskiego festiwalu ogłosili kolejnego artystę obecnego podczas wydarzenia. Tym razem ogłoszony został jeden z najbardziej obiecujących raperów młodego pokolenia. Rusina ma na koncie bardzo dobrze przyjęte single w podziemiu, a już 29 kwietnia nakładem Def Jam Recordings Poland ukaże się jego debiutancki solowy krążek Energia Wygrywania.

Zobacz: Mazury Hip Hop Festiwal: plejada gwiazd przyjedzie do Giżycka [aktualizacja]

Mimo młodego wieku i stosunkowo krótkiego stażu Rusina niemal od początku porównywany był do najpopularniejszych ksyw w Polsce. Jeszcze zanim młody raper trafił pod skrzydła wielkiej wytwórni, jego piosenki na YouTubie zbierały setki tysięcy wyświetleń. Dwie z nich zbliżyły się nawet do granicy miliona odsłon.

Renoma wypracowana w undegroundzie przyczyniła się również do tego, że na jego albumie pojawiło się wielu szanowanych zawodników. Obok gospodarza wystąpią choćby Young Igi, Pikers oraz kolejny obiecujący raper – vkie. Podczas koncertu w Giżycku Rusina zaprezentuje więc w pełni premierowy materiał. Z dotychczasowej twórczości rapera można przypuszczać, że debiutant zaserwuje nam wiele chwytliwych melodii oraz ciętych linijek.

Rusina – GO!

Mazury Hip Hop Festiwal 2022, czyli wakacje w hip-hopowym klimacie. Sprawdź, gdzie kupić bilety

Jubileuszowa edycja Mazury Hip Hop Festiwal 2022 odbędzie się między 14 a 16 lipca w Twierdzy Boyen przy ul. Turystycznej 1 w Giżycku. Bilety na wydarzenie kupicie na Biletomat.pl. Z czterech pul biletów w sprzedaży znajduje się trzecia, więc nie zwlekajcie z zakupem! Oprócz Rusiny w line-upie imprezy widnieją najpopularniejsi twórcy w kraju, również z młodszego pokolenia. Podczas imprezy wystąpią m.in.: Paluch, Young Leosia, Oliwka Brazil, Pezet, Malik Montana, OKI, Guzior i Kizo. To jednak nie koniec ogłoszeń!

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę.

– zachęcają organizatorzy

Jeden z najgłośniejszych newcomerów tego roku, świeżo upieczony zawodnik Def Jam Recordings Poland, wystąpi podczas Mazury Hip Hop Festiwal 2022. Wkrótce Rusina wyda swój pierwszy debiutancki solowy materiał. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →