Def Jam Recordings Poland

Def Jam Recordings Poland ogłasza nowego zawodnika w swoich szeregach

Obserwuj nas na instagramie:

Na facebookowym profilu wytwórni Def Jam Recordings Poland pojawiła się wrzutka mówiąca, że label już jutro ogłosi nowego artystę. Sprawdź!

Wpis w socialach Def Jam Recordings Poland

Wytwórnia zapowiedziała również, że o północy pojawi się pierwszy singiel tajemniczego gracza. Już niebawem więc dowiemy się, kto to taki i poinformujemy Was błyskawicznie!

Ostatnie ruchy Def Jam Recordings Poland

Def Jam to jedna z najprężniej działających wytwórni w Polsce. Najświeższym posunięciem labelu jest wydanie wspólnego albumu Żabsona i Young Igiego, dwóch wiodących postaci na współczesnej scenie. Pełna tracklista krążka prezentuje się następująco:

Żabson i Young Igi – amfisbena – tracklista

 1. Ziemia Na Marsie
 2. James Bond
 3. Nie Wszystek Umrę
 4. Perfekcja
 5. Icey
 6. Kap Kap
 7. Relax
 8. #FreeBritney
 9. Polski Karnawał
 10. Scam
 11. Robotniczy Trap
 12. Kiedy Skończę Karierę
 13. Sahara
 14. Buty Na Rzepy
 15. Widzę Siebie
 16. Lifestyle
young igi żabson amfisbena
okładka albumu amfisbena Żabsona i Young Igiego

To jednak nie wszystko! Artyści ogłosili także trasę koncertową promującą wydawnictwo. Sprawdź, gdzie i kiedy zagrają.

Żabson x Young Igi – amfisbena – trasa koncertowa

Nadchodząca płyta ATZ-cioka

Ponadto wytwórnia może pochwalić się posiadaniem Miłego ATZ w swoich szeregach. Artysta znany z kolektywu ŚWIĘTY BASS wyda niedługo kolejną płytę pod szyldem labelu, następcę świetnie przyjętego Czarnego Swingu. Album Roller możecie zamawiać w preoderze w tym miejscu. Na stronie dostępny jest także dedykowany merch.

Album ROLLER to drugie solowe wydawnictwo Miłego ATZ, który – jak sam twierdzi – jest bardzo fundamentalny w drodze ku jego fraktalnemu rozkładowi. Warstwa muzyczna jest bardzo różnorodna, a spoiwem są zupełnie nowe rodzaje flow i sposoby narracji.

Sama treść to bezpośrednia reakcja twórcy na cały proces życiowych transformacji, przez które musiał przejść w drodze do przeznaczenia.

– zapowiada Def Jam

Na facebookowym profilu wytwórni Def Jam Recordings Poland pojawiła się wrzutka mówiąca, że label już jutro ogłosi nowego artystę. Sprawdź! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Wpis w socialach Def […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →