kadr z teledysku

rusina z teledyskiem do nowego singla


04 lutego 2022

Podziel się newsem:

Młody raper rusina dalej buduje swoje nazwisko. W nocy na platformach streamingowych zadebiutował nowy singiel. Teraz przyszedł czas na teledysk.

Nowy klip od rusiny

Dziś (04.02.2022) o 11:00 na oficjalnym kanale rusiny opublikowano klip do kolejnego solowego singla – GO!. Za produkcję utworu odpowiada leenyprod, natomiast teledysk nakręcili learnhowtohustle oraz xawito. Za mix i master odpowiada robscire, a ujęcia z drona nakręcił Karol Szczepek. Colorgradingiem zajął się Sebastian Godziszewski.

rusina – GO!

Rosnąca popularność młodego rapera

rusina staje się coraz mocniejszym nazwiskiem w polskim rapowym undergroundzie. Jego pierwszym utworem o większych zasięgach był Host, z kolei Kreskówka i Śmieci podtrzymały trend. Dwa pierwsze wymienione utwory zebrały już ponad trzysta tysięcy wyświetleń, natomiast Śmieci zbliżają się do sześciuset tysięcy odsłon. Teledysk do Telegramu opublikowany w grudniu przebił już próg dwustu tysięcy obejrzeń.

Zobacz: Czyje akcje pójdą w górę w 2022 roku w polskim rapie?

Młody raper zauważany jest również przez środowisko branżowe, m.in. wytwórnie czy dziennikarzy. W tekście Jakuba Wojakowicza i Krzysztofa Nowaka rusina znalazł się pośród najbardziej obiecujących młodych raperów w tym roku (patrz: link wyżej). Wśród reszty wymienionych znalazł się także m.in. Kinny Zimmer, który niedawno przekroczył milion miesięcznych słuchaczy na Spotify.

Wiele wskazuje na to, że pierwszym kandydatem do nagłego skoku popularności jest właśnie rusina, od kilku miesięcy określany tu i ówdzie sensacją. Wraz ze wzrostem odtworzeń pojawiły się zarzuty, że jest drugim Young Igim, ale to opcja z gatunku: dzwoni, ale nie wiadomo, w którym kościele. Niewątpliwie za to podobnie polaryzują chwilę przed wielkim wybuchem.

– pisał o raperze Krzysztof Nowak.

rusina – Telegram

Młody raper rusina dalej buduje swoje nazwisko. W nocy na platformach streamingowych zadebiutował nowy singiel. Teraz przyszedł czas na teledysk. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →