kadr z teledysku

rusina z teledyskiem do nowego singla


04 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Młody raper rusina dalej buduje swoje nazwisko. W nocy na platformach streamingowych zadebiutował nowy singiel. Teraz przyszedł czas na teledysk.

Nowy klip od rusiny

Dziś (04.02.2022) o 11:00 na oficjalnym kanale rusiny opublikowano klip do kolejnego solowego singla – GO!. Za produkcję utworu odpowiada leenyprod, natomiast teledysk nakręcili learnhowtohustle oraz xawito. Za mix i master odpowiada robscire, a ujęcia z drona nakręcił Karol Szczepek. Colorgradingiem zajął się Sebastian Godziszewski.

rusina – GO!

Rosnąca popularność młodego rapera

rusina staje się coraz mocniejszym nazwiskiem w polskim rapowym undergroundzie. Jego pierwszym utworem o większych zasięgach był Host, z kolei Kreskówka i Śmieci podtrzymały trend. Dwa pierwsze wymienione utwory zebrały już ponad trzysta tysięcy wyświetleń, natomiast Śmieci zbliżają się do sześciuset tysięcy odsłon. Teledysk do Telegramu opublikowany w grudniu przebił już próg dwustu tysięcy obejrzeń.

Zobacz: Czyje akcje pójdą w górę w 2022 roku w polskim rapie?

Młody raper zauważany jest również przez środowisko branżowe, m.in. wytwórnie czy dziennikarzy. W tekście Jakuba Wojakowicza i Krzysztofa Nowaka rusina znalazł się pośród najbardziej obiecujących młodych raperów w tym roku (patrz: link wyżej). Wśród reszty wymienionych znalazł się także m.in. Kinny Zimmer, który niedawno przekroczył milion miesięcznych słuchaczy na Spotify.

Wiele wskazuje na to, że pierwszym kandydatem do nagłego skoku popularności jest właśnie rusina, od kilku miesięcy określany tu i ówdzie sensacją. Wraz ze wzrostem odtworzeń pojawiły się zarzuty, że jest drugim Young Igim, ale to opcja z gatunku: dzwoni, ale nie wiadomo, w którym kościele. Niewątpliwie za to podobnie polaryzują chwilę przed wielkim wybuchem.

– pisał o raperze Krzysztof Nowak.

rusina – Telegram

Młody raper rusina dalej buduje swoje nazwisko. W nocy na platformach streamingowych zadebiutował nowy singiel. Teraz przyszedł czas na teledysk. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Nowy […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →