kadr z teledysku

Kinny Zimmer z milionem słuchaczy na Spotify


24 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

SBM Label oficjalnie poinformowała o kolejnym historycznym wyniku. Do raperów z miesięczną liczbą ponad miliona słuchaczy na Spotify dołączył Kinny Zimmer.

SBM z kolejnym milionem

Jak podaje warszawska wytwórnia, Kinny Zimmer w niecałe trzy tygodnie od dołączenia do SBM Label, przebił próg miliona słuchaczy na Spotify. Podopieczny Solara i Białasa jest tym samym szóstym zawodnikiem SB Maffiji, który aktualnie może pochwalić się podobnym wynikiem na platformie streamingowej. Oprócz Zimmera w gronie najchętniej słuchanych raperów z SBM znajdują się również Bedoes, Mata, White 2115, Białas oraz Lanek.

Zobacz: Czyje akcje pójdą w górę w 2022 roku w polskim rapie?

kinny zimmer z milionem słuchaczy na spotify sbm label post
fot. materiały prasowe

Ogromne liczby debiutanta

Kinny Zimmer dołączył do warszawskiej wytwórni tuż po udziale w akcji promocyjnej SBM Starter. Razem z Kinnym w najnowszej edycji znaleźli się Bambi, Nypel, Profeat, Jagieł, Mokebe oraz Lui.Gi. Zimmer jest jedną z najaktywniejszych osób na Hotel Maffija 2. Jego wersy znajdziemy w większości piosenek stworzonych podczas drugiego wyjazdu zawodników SBM Label. Raper jest również postrzegany jako największy “wygrany” całej drugiej edycji Hotelu.

Zobacz: Hotel Maffija 2 nie tylko ściany ma ze złota. Ekipa SBM idzie po platynę

Oprócz popularności, którą przyniósł mu udział w zbiorowym projekcie SBM, Kinny Zimmer może pochwalić się również dużymi liczbami pod autorskimi singlami. Najpopularniejszym utworem Kinny’ego na Spotify aktualnie jest Rozmazana kreska z niemal dwunastoma milionami odtworzeń. Tuż za nim uplasował się Benz-Dealer ze zwrotką Quebonafide nagraną w 2017 roku i wykupioną za kilkadziesiąt tysięcy złotych. Utwór zebrał niecałe dwa miliony streamów. Podium zamyka Jazda z niecałym półtora miliona odtworzeń.

Kinny Zimmer feat. Quebonafide – Benz-Dealer

SBM Label oficjalnie poinformowała o kolejnym historycznym wyniku. Do raperów z miesięczną liczbą ponad miliona słuchaczy na Spotify dołączył Kinny Zimmer. Zobacz także Posłuchajcie tych 7 raperek, które rozkręciły się w 2023 roku 20 seriali, do których planujemy „kiedyś wrócić” Symulator przetrwania w Polsce lat 90. Gra, na którą warto czekać SBM z kolejnym milionem […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →