fot. @kadovsky

SBM Label z najlepszymi wynikami w historii wytwórni


21 stycznia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tuż po powrocie z wyjazdu, na którym zawodnicy SBM Label pracowali nad Hotel Maffija 2, wytwórnia poinformowała o historycznych wynikach. Wytwórnia zamieściła specjalną planszę i wystosowała komentarz.

SBM Label z kolejnymi rekordami

Wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych warszawska wytwórnia podzieliła się garścią informacji. SBM Label ujawniła, że przez ostatni tydzień pobili wszelkie rekordy, odnotowując tym samym najlepsze wyniki w historii marki. Łącznie na kanale SBM pojawiło się dwadzieścia siedem materiałów, z czego dwadzieścia z nich to piosenki. Pozostała siódemka to vlogi, które uzupełniały przedsięwzięcie.

Przeczytaj: Mamy ostatni vlog zza kulis Hotelu Maffija 2

W trakcie prac nad Hotel Maffija 2 reprezentanci SB Maffiji zajęli pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych albumów portalu Genius, jak również szczyt podium w trendingach na Twitterze, a siedem z dziesięciu piosenek na liście najpopularniejszych utworów Spotify pochodzi właśnie z sequelu Hotel Maffija.

Oprócz wymienionych osiągnięć SBM Label odnotowała także niemal trzydzieści dwa miliony wyświetleń na YouTube, blisko pięćdziesiąt siedem tysięcy nowych subskrybentów oraz ponad dziesięć i pół miliona odtworzeń na Spotify. Wyniki zaprezentowane przez SBM przełożyły się na złotą płytę, którą wytwórnia ogłosiła wraz z odsłonięciem oficjalnej okładki albumu.

sbm label z historycznymi wynikami
fot. materiały prasowe

Zaraz po zakończeniu pierwszej edycji „Hotelu Maffija”, wiedzieliśmy, że druga odsłona projektu jest tylko kwestią czasu. Zdecydowaliśmy się na początek 2022 roku i nie mamy już wątpliwości, że był to strzał w dziesiątkę. Wyniki, które osiągnęliśmy także dzięki Wam, są najlepszymi w historii naszej wytwórni i jeszcze jakiś czas temu wydawały się nam nieosiągalne. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim artystom, słuchaczom i każdemu, kto dołożył swoją cegiełkę do powstania tego projektu. Poniżej znajdziecie parę liczb podsumowujących ubiegły tydzień. Nie-sa-mo-wi-te!

– chwali się wytwórnia.

SB Maffija – Postanowienia noworoczne

Hotel Maffija 2 od SBM Label już wkrótce zawita na półki sklepowe?

Według komunikatu podanego w oficjalnym sklepie warszawskiej wytwórni SBM Label rozpocznie wysyłkę albumu Hotel Maffija 2 16 lutego. Fani, którzy jeszcze nie zaopatrzyli się w fizyczny egzemplarz, cały czas mogą zakupić wariant deluxe. W skład zestawu, oprócz płyty CD, wchodzą także brelok do kluczy, zestaw hotelowych pocztówek, magnes na lodówkę oraz wlepki. Ostatnim z bonusów jest kod oferujący 10% zniżki na zakup karnetu na kolejną edycję SBM Ffestivalu. W sprzedaży dostępny jest również oficjalny merch Hotelu Maffija. Fani SBM Label mają do wyboru koszulkę w dwóch wariantach kolorystycznych oraz czarną bluzę z kapturem.

sbm label hotel maffija 2
okładka albumu SB Maffija – Hotel maffija 2, SBM Label 2022. Fot. Karol Małecki, artwork/art director Tomek Kudlak

Tuż po powrocie z wyjazdu, na którym zawodnicy SBM Label pracowali nad Hotel Maffija 2, wytwórnia poinformowała o historycznych wynikach. Wytwórnia zamieściła specjalną planszę i wystosowała komentarz. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →