Lanek x CLN3000

Nowy singiel z „Hotelu Maffija 2” i sugestia nowego członka SBM Label


13 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kolejny singiel z Hotelu Maffija 2 zatytułowany co to za bluza lanek? wzbudza zaskoczenie. Wystąpił w nim Nypel. Czy to oznacza zakontraktowanie uczestnika SBM Starter? Sprawdź szczegóły.

Nowy singiel i ogłoszenie nowego zawodnika?

Kolejny dzień, kolejny singiel z Hotelu Maffija 2. W najnowszym utworze SB Maffiji zatytułowanym co to za bluza lanek? możemy usłyszeć Lanka, Białasa oraz Kinny’ego Zimmera. Za bit do utworu odpowiadają Pedro i francis. Tym, co wzbudza jednak szczególne zainteresowanie, jest klip do utworu. Oprócz wykonujących co to za bluza lanek? raperów oraz Filipa Głodka, kucharza, przedstawianego już na vlogach z Hotelu Maffija 2 możemy zobaczyć Nypela. Nie pojawiła się jak dotąd informacja o zakontraktowaniu młodego uczestnika SBM Starter, jednak sądząc po tym, że dotychczas nie pojawił się na vlogach ani w utworach z Hotelu Maffija 2, jego niespodziewaną obecność można potraktować jako potwierdzenie domysłów słuchaczy. Ksywka Nypela pojawiła się bowiem na bluzie z merchu promującego Hotel Maffija 2.

SB Maffija – co to za bluza lanek?

Nypel w SBM Starter

Nypel jest jednym z siedmiu uczestników zeszłorocznej czwartej edycji SBM Starter. Oprócz niego mogliśmy usłyszeć Kinny’ego Zimmera, Lui.Giego, Mokebe, bambi, Jagieła oraz Profeata. Nypel w ramach SBM Starter wypuścił trzy utwory: Rozpoczęcie, Mały i głópi oraz Gwiazda WWA. Jeśli potwierdzi się informacja o jego zakontraktowaniu przez SBM Label będzie to już drugi artysta z zeszłorocznej edycji, któremu się to udało. Pierwszym z nich jest Kinny Zimmer, który także bierze udział w wyjeździe ekipy SBM Label, którego efektem są vlogi oraz nadchodzący album Hotel Maffija 2.

Kolejny singiel z Hotelu Maffija 2 zatytułowany co to za bluza lanek? wzbudza zaskoczenie. Wystąpił w nim Nypel. Czy to oznacza zakontraktowanie uczestnika SBM Starter? Sprawdź szczegóły. Nowy singiel i ogłoszenie nowego zawodnika? Kolejny dzień, kolejny singiel z Hotelu Maffija 2. W najnowszym utworze SB Maffiji zatytułowanym co to za bluza lanek? możemy usłyszeć Lanka, […]

Kup bilety na trasę Kizo “JESZCZE 5 MINUT TOUR”

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →