kadr z vloga „Jastrząb na czele innych jastrzębi”

Nypel inny niż zwykle na singlu „Byle do piątku”

Obserwuj nas na instagramie:

Nypel wypuścił nowy singiel zatytułowany Byle do piątku, w którym porusza temat alkoholizmu swojego ojca.

„Tato, powiedz mi, po co chowasz wódkę przed synem?”

Wszyscy, którzy po Nyplu spodziewali się kolejnych utworów wpisujących się stylistycznie w jego dotychczasowe dokonania, prawdopodobnie mocno się zdziwią. Na najnowszym singlu, Byle do piątku, młody reprezentant wytwórni SBM Label porusza trudny i osobisty temat alkoholizmu swojego ojca. Ładunku emocjonalnego utworowi nadaje sposób, w jaki jest napisany. Nypel bezpośrednio zwraca się nim bowiem właśnie do swojego ojca, nadając utworowi charakter przesłania. Za bit do Byle do piątku odpowiada Jacksxn, klip natomiast wyreżyserował Jan Jałoszyński, a produkcją zajęło się Nanimo Films.

Nypel – Byle do piątku

Poczwórna platyna przed debiutem

Nypel jest dość specyficznym przykładem rapera, który jeszcze przed wydaniem swojego debiutanckiego albumu ma na swoim koncie poczwórną platynę, a ma szanse nawet na diament. Wszystko za sprawą wspólnego albumu SBM Label zatytułowanego Hotel Maffija 2. Pojawił się na nim na singlach Zielona szkoła, Droga pani i Szansa na sukces. Od tego czasu młody raper wydał kilka utworów, między innymi Picasso z nieznanym nikomu jak do tej pory Michasiem. Nie mamy jednak na ten moment żadnych informacji na temat debiutanckiego albumu Nypla w barwach SBM Label. Sądząc jednak po liczbie wypuszczanych singli, usłyszymy go jeszcze w tym roku.

Nypel wypuścił nowy singiel zatytułowany Byle do piątku, w którym porusza temat alkoholizmu swojego ojca. Zobacz także Zespół Måneskin zagrał w Polsce. Zobaczcie nasze zdjęcia z koncertu! Córy: „Dziewczyny mogą robić coś razem i nie musi być w tym toksycznej rywalizacji” Nowe seriale, których nie oglądasz. A warto! „Tato, powiedz mi, po co chowasz wódkę […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →