kadr z klipu do utworu „Picasso” Michasia i Nypla

Nypel z nowym kolegą w utworze na kanale SBM Starter


08 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Nypel i Michaś prezentują swój najnowszy singiel na kanale SBM Label zatytułowany Picasso. Sprawdź szczegóły.

Nowy zawodnik i Nypel

Kanał SBM Starter po zakończeniu czwartej edycji akcji powoli powraca do działania w rozmaitych odsłonach. Jako pierwszy ukazał się singiel Trzy-Szcześcia, który działał z SB Maffiją blisko dekadę temu i dograł się, chociażby na Eklektykę Quebonafide. Oprócz niego krótkie promo akcji Nobocoto Talents, a także humorystyczna kontynuacja vlogów Hotelu Maffija 2. Następny ruch na kanale wydaje się już bardziej konkretny i przyszłościowy. Gościnnie zadebiutował na nim bowiem Michaś, który nagrał utwór wraz z dobrze znanym z Hotelu Maffija 2 Nyplem. Co ciekawe, uczestnik Startera oprócz rapu odpowiedzialny jest na Picasso także za mix/master, realizację wokali oraz wraz z Michasiem za klip. Bit jest dziełem Unluckiego.

Michaś & Nypel – Picasso

SBM Label z kolejnymi akcjami

SBM Label robi wszystko, by nie zmarnować popularności i uwagi, jaką udało im się osiągnąć dzięki akcji Hotel Maffija 2. Aktywizują kanał SBM Starter, na którym przedstawili szerszej publiczności między innymi Kinniego Zimmera czy Nypla, organizują akcję Nobocoto Talents, której wyniki prawdopodobnie poznamy wkrótce, a niedawno otworzyli także całkiem nowy label. SBM A, bo taką nosi nazwę, docelowo jest przeznaczony dla alternatywnych brzmień funkcjonujących w obrębie rapu. Pierwszym singlem, który się pojawił w jego ramach to Motyle autorstwa Doroty. Pod tym pseudonimem kryje się Dorota Masłowska, pisarka, laureatka Nagrody Nike, autorka takich powieści, jak Wojna polsko-ruska pod flagą biało-czerwoną, Inni ludzie, Kochanie, zabiłam nasze koty, Paw królowej. Singiel wzbudził ogromne kontrowersje i przyczynił się między innymi do dramy z udziałem Young Multiego.

Wyjaśnienie afery z Young Multim i Nagrodą „Najk”

Nypel z nowym kolegą w utworze na kanale SBM Starter

Nypel i Michaś prezentują swój najnowszy singiel na kanale SBM Label zatytułowany Picasso. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą ciszę! Co nowego wydał? Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Nowy zawodnik i Nypel Kanał SBM Starter po […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →