kadr z klipu do utworu „IRL” Bambi

Raperka Bambi, czyli protegowana Young Leosi, prezentuje singiel „IRL”


10 lutego 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Bambi, podopieczna Young Leosi z labelu Baila Ella Records, prezentuje swój pierwszy singiel w nowych barwach zatytułowany IRL.

Nowa podopieczna Young Leosi

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, pierwszą podopieczną Young Leosi w jej wytwórni Baila Ella Records została Bambi. Raperka kojarzona dotychczas głównie z akcją SBM Starter zaprezentowała singiel IRL. Za bit do utworu odpowiada mjonszu, natomiast reżyserią klipu zajął się yungssebv. Jak na ten moment nie wiadomo, czy utwór zapowiada album artystki, czy jest jedynie luźnym singlem. Wiemy na pewno, że ruch na kanale Young Leosi dopiero się rozpoczyna.

Artystka szykuje się bowiem do zaprezentowania swojego drugiego projektu co sugeruje premiera singla CROWD przed kilkoma miesiącami, który był pierwszym utworem wydanym na swoim kanale po odejściu z ekipy Internaziomale. Kiedy ukaże się nowy krążek Leosi? Nie mamy informacji na ten temat. Tymczasem sprawdzajcie pierwszy singiel jej podopiecznej. Czy Bambi zrobi karierę na miarę właścicielki labelu Baila Ella Records?

Bambi – IRL

Uczestniczka SBM Starter

Bambi dała się do tej pory poznać jako uczestniczka czwartej edycji SBM Starter. Była wówczas drugą kobietą (po Karze) w historii akcji organizowanej przez SBM Label. Wówczas w notce biograficznej na jej temat mogliśmy przeczytać:

Bambi, rocznik ’03, pochodzi z Poznania. Jest drugą kobiecą artystką w SBM Starter. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, tak właśnie znalazła się na starterze.

Bambi zaprezentowała trzy single: Handpoke, Bletki oraz Chrypki głos nie od fajek. Raperka nie została w labelu Solara i Białasa jednak patrząc na to, że wzięła ją pod swoje skrzydła Young Leosia akcja SBM Label przyczyniła się zdecydowanie do wzrostu jej popularności i pozwoliła pozostać w branży.

Bambi, pierwsza raperka w labelu Young Leosi, z nowym singlem

Bambi, podopieczna Young Leosi z labelu Baila Ella Records, prezentuje swój pierwszy singiel w nowych barwach zatytułowany IRL. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka Macklemore zabrał ważny głos. „Hind’s Hall” pochwalił sam Tom Morello z RATM Nowa podopieczna Young Leosi […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →