fot. Maciej Chomik

Kinny Zimmer skończył z erą harcerza i rozpoczął świąteczny sezon


05 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kinny Zimmer pożegnał się z Harcerzem Dominisiem i wcześniej niż supermarkety otworzył sezon na świąteczne hity.

Kinny Zimmer: zmiana klimatu

Letnisko ukazało się w maju tego roku i osiągnęło status Złotej Płyty. Raper zaliczył bardzo udany sezon, począwszy od debiucie w SBM Starter, aż po komercyjny sukces swojego pierwszego albumu i występach na największych festiwalach w całej Polsce.

Jakiś czas temu raper zamknął jednak za sobą czasy Letniska, debiutanckiej płyty nagranej pod szyldem SBM Label. Chyba jednak nikt się nie spodziewał, że Kinny Zimmer żegna się z Harcerzem Dominisiem, żeby później uderzyć w… świąteczne klimaty.

Przeczytaj: Orange Warsaw Festival 2022: Szczyl i Kinny Zimmer z czymś do udowodnienia

kinny zimmer rozmazana kreska święta
fot. Maciej Chomik

Rozmazana kreska, ale to piosenka świąteczna

Pożegnanie Harcerza Dominisia, alter ego artysty, odbyło się hucznie. Kinny Zimmer poświęcił jego pamięci cztery wrześniowe koncerty, a skoro już oficjalnie weszliśmy w październik, to… raper namiot i inne letnie atrybuty zamienił na świąteczne atrybuty.

Artysta na TikToku podzielił się przerobioną wersją swojego najpopularniejszego kawałka, czyli Rozmazanej kreski. Słowa z własnego hitu zmiksował z typowo świąteczną melodią, jednocześnie otwierając gwiazdkowy sezon przed pierwszym All I Want For Christmas Is You Mariah Carey puszczonym w radio.

Filmik obecnie liczy sobie już 1,2 miliona wyświetleń i zgarnął ponad 220 tysięcy lajków w ledwie kilkanaście godzin od publikacji.

Wielu komentujących deklaruje, że puści ten remiks na wigilii klasowej.

@kinnyzimmer

Haha swieta swieta 🤳🥵

♬ Rozmazana Śnieżka – 🥷🏻🅿️❕Ⓜ️🅿️🥷🏻

Kinny Zimmer pożegnał się z Harcerzem Dominisiem i wcześniej niż supermarkety otworzył sezon na świąteczne hity. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Kinny Zimmer: zmiana klimatu Letnisko ukazało się w […]


ZOBACZ: Orange Warsaw Festival 2022 – pierwszy dzień [fotorelacja]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →