fot. Jakub Stoszek

Kinny Zimmer ze złotą płytą i nowym teledyskiem

Podziel się newsem:

Kinny Zimmer prezentuje teledysk do utworu 200 osób w kawalerce z jego debiutanckiej płyty Letnisko, która właśnie osiągnęła status złotej. Sprawdź szczegóły.

8 klipów promujących płytę

W zeszły piątek swoją premierę miał debiutancki album Kinniego Zimmera. Z tej okazji ukazał się nowy klip do kolejnego utworu z Letniska. 200 osób w kawalerce to już 8. piosenka z płyty, która doczekała się teledysku. Wcześniejsze to single Jazda, Rozmazana Kreska, Benz-Dealer, Dziecko, Jadę nocą na Mazurach 2, Zegarek ze Szwajcarii oraz WCHJ. Klip do 200 osób w kawalerce łączy się zresztą z tym do Zegarka ze Szwajcarii za sprawą czerwonego namiotu, do którego Kinny wchodzi na końcu Zegarka i z którego wychodzi na początku 200 osób. Za produkcje utworu odpowiedzialny jest oczywiście sam raper. Scenariusz i reżyseria klipu jest dziełem Karoliny Fronik.

Kinny Zimmer – 200 osób w kawalerce

Jeden z najbardziej wyczekiwanych debiutów roku

Letnisko było jednym z najbardziej wyczekiwanych debiutów tego roku w polskim rapie. Duże zainteresowanie albumem uczestnika poprzedniej edycji SBM Starter wzięło się oczywiście z racji jego udziału w projekcie Hotel Maffija 2, który mówiąc kolokwialnie „rozbił bank”, jeśli chodzi o zasięgi i zdecydowanie przyczynił się do wzrostu rozpoznawalności także tych mniej popularnych artystów będących częścią SBM Label. Oficjalny profil wytwórni potwierdził dziś, że Kinny Zimmer może świętować, bowiem Letnisko pokryło się złotem zaledwie dzień od premiery. Jest to z pewnością wielkie osiągnięcie dla debiutanta, jednak coś nam mówi, że na tym liczba osiągnięć ZPAV dla tego krążka się nie zatrzyma.

Oficjalne potwierdzenie złotej płyty dla Letniska Kinniego Zimmera

Kinny Zimmer ze złotą płytą i nowym teledyskiem

Kinny Zimmer prezentuje teledysk do utworu 200 osób w kawalerce z jego debiutanckiej płyty Letnisko, która właśnie osiągnęła status złotej. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →