“All I Want For Christmas Is You” Mariah Carey z nowym teledyskiem

Podziel się newsem:

Po raz pierwszy w 25-letniej historii piosenki All I Want For Christmas Is You, utwór znalazł się na na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Posłuchajcie jednej z najpopularniejszych świątecznych piosenek z nowym teledyskiem.

Na tegoroczne święta Mariah Carey przygotowała dla fanów wyjątkowy prezent. Wielokrotnie nagradzana niekwestionowana królowa świątecznych piosenek zaprezentowała rozszerzoną wersję swojego świątecznego albumu Merry Christmas.

Mariah Carey All I Want For Christmas Is You

Artystka upamiętniła w ten sposób 25. rocznicę premiery tego wydawnictwa. Na Merry Christmas składają się dwie płyty, na których znalazły się niepublikowane wcześniej nagrania oraz dodatkowe materiały.

Wśród materiałów dodatkowych, dwupłytowy zestaw prezentuje nagrania z jej występu w nowojorskiej The Cathedral of St. John The Divine 8 grudnia 1994 roku. Koncert ten przyniósł 700 tys. dolarów dla fundacji Fresh Air Fund i Camp Mariah. Na płycie znalazło się również jedno z pierwszych wykonań piosenki All I Want For Christmas Is You na żywo.

Mariah Carey – Merry Christmas – posłuchajcie rozszerzonej wersji świątecznego albumu

Nowy teledysk to utworu All I Want For Christmas Is You i niepublikowane materiały z oryginalnej sesji wideo z 1993 roku

Dodatkowo artystka podzieliła się także nowym teledyskiem do utworu All I Want For Christmas Is You oraz niepublikowanymi wcześniej materiałami z nagrań teledysku z 1993 roku. Zobaczcie, jak zmieniła się Mariah w ciągu tych 25 lat.

Aby jeszcze lepiej się nastroić sprawdźcie naszą świąteczną playlistę na Spotify.

Po raz pierwszy w 25-letniej historii piosenki All I Want For Christmas Is You, utwór znalazł się na na pierwszym miejscu listy Billboard Hot 100. Posłuchajcie jednej z najpopularniejszych świątecznych piosenek z nowym teledyskiem. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →