fot. kadr z teledysku „Pierwszy raz”

White 2115 i Kinny Zimmer nawijają w nowym utworze o swoim „Pierwszym razie”


21 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalny kanał youtube’owy wytwóni SBM Label trafił kolejny kawałek promujący krążek Pretty Boy, czyli nadchodzące wydawnictwo od White’a 2115. Sprawdź!

White 2115 – Pierwszy raz ft. Kinny Zimmer

Teledysk wyreżyserowali Jan Bartenbach oraz Mikołaj Piwowarski. Kostiumami, montażem i konceptem zajął się Kinny Zimmer. Bit jest autorstwa @atutowy. Realizacja wokali wraz z mixem i masteringiem to dzieło DJ-a Johny’ego.

Nowa płyta Łajciora

Pretty Boy zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek, 24 czerwca. Cały czas trwa przedsprzedaż albumu na stronie SBMStore.

Dzięki swoim trzem solowym płytom White 2115 zdecydowanie zasłużył na miano króla wakacji. Teraz jako Pretty Boy powraca po blisko dwóch latach od ostatniej części Rockstara, aby ponownie nadać brzmienia nadchodzącemu latu

– czytamy w opisie płyty.

White 2115 – Pretty Boy – tracklista

 1. Intro
 2. 18
 3. Broly
 4. RiRi
 5. Pierwszy raz feat. Kinny Zimmer
 6. Easy Rider
 7. Milanów Callin’ feat. Palar
 8. Pretty Boy
 9. Bulletproof
 10. Najmłodszy Łajcior
 11. Buch na dwóch feat. Białas
 12. Sąsiedzi
 13. Afterparty
 14. Śliczny chłopiec

Bonus tracki:

15. Booker
16. Traplife

Koncert White 2115 w lipcu – bilety

Rapera będziecie mieli okazję usłyszeć na koncercie 13 lipca w Bukowie. Bilety na to wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.

white 2115 pretty boy
okładka albumu Pretty Boy, SBM Label 2022. Fot. Paweł Miśko, artwork Tomek Kudlak

White 2115 zagra na XX Edycji Mazury Hip Hop Festiwal 2022

Już w dniach 14-16 lipca w Giżycku odbędzie się Mazury Hip Hop Festiwal 2022White 2115 jest jednym z headlinerów wydarzenia, obok artystów takich jak Malik Montana czy Kaz Bałagane. Bilety na ten wyjątkowy event znajdziecie w serwisie Biletomat.pl.

Mazury Hip Hop Festiwal to żelazny punkt wakacyjnych podróży każdego prawdziwego fana polskiego rapu. Najstarsza w kraju plenerowa impreza hip-hopowa, odbywająca się w samym środku lata, corocznie gromadząc w murach giżyckiej Twierdzy Boyen wielotysięczną publikę

– przekonują organizatorzy wydarzenia.

Na oficjalny kanał youtube’owy wytwóni SBM Label trafił kolejny kawałek promujący krążek Pretty Boy, czyli nadchodzące wydawnictwo od White’a 2115. Sprawdź! Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex […]

Kup bilet na WHITE 2115 na Magicznej Plaży 13 lipca w Bukowie

Biletomat.pl
40 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →