kadr z klipu do utworu „Nóż Motylkowy”

Chivas powraca w singlu z gościnnym udziałem White’a 2115


04 lipca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Chivas powraca po blisko rocznej nieobecności w nowym singlu Nóż motylkowy z gościnnym udziałem White’a 2115.

Polski rap rock w natarciu

Powrót do łask takich gatunków jak pop punk czy rap rock w ostatnich latach jest niezaprzeczalny. Wystarczy spojrzeć na rozwój kariery Machine Gun Kelly’ego, który bardzo sprawnie w swojej twórczości przemyca obie wymieniony stylistyki. Najpopularniejszy polski reprezentant rap rocka również może pochwalić się dużą popularnością i świetnymi wynikami sprzedażowymi. Chivas, bo o nim mowa, już za swój debiutancki album zgarnął platynową płytę, a kolejny, młody say10 pokrył się złotem. Po blisko rocznej przerwie reprezentant GUGU powraca w nowym singlu zatytułowanym Nóż motylkowy. Gościnnie udzielił się w nim White 2115. Wszystko wskazuje na to, że nowe rzeczy od Chivasa już niedługo. Kto wie? Może część z nich usłyszymy już w ten weekend podczas Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku.

Chivas – Nóż motylkowy feat. White 2115

Chivas zagra na Lech Polish Hip-Hop Festival w Płocku

Chivas jest jednym z artystów, którzy wystąpią podczas tegorocznej edycji Lech Polish Hip-Hop Festival & Music Awards 2023 w Płocku. Festiwal odbędzie się między 6 a 8 lipca. Już teraz wiemy, że oprócz członka GUGU w Płocku zagrają:  Pezet, Malik Montana, Kabe, Oki, Kukon, Molesta Ewenement, Gedz, Kaz Bałagane, Słoń, Jan-Rapowanie, Otsochodzi, Paktofonika, Guzior, Kacperczyk, Szpaku, ReTo, Avi, Kinny Zimmer, Smolasty, Sentino, Schwesta Ewa, Polska Wersja, Paluch, White Widow, Vkie, O.S.T.R., Yung Adisz, JWP/BC, Jetlagz, Gruby Mielzki, Peja, Belmondawg, Donguralesko, Ćpaj Stajl, Wzgórze Ya-Pa 3, Tede, Miszel, Qmple, Young Igi, Filipek, Zeamsone, Sarius, Liroy, Kronkel Don, Dziarma, Kizo, Hałastra, HVNCWOTY, Córy, WCK, Floral Bugs, Sokół feat. Pono, Szczyl, Kukon Ogrody Show i Waima.

Bilety na tegoroczną edycję Lech Polish Hip-Hop Festival są już dostępne na stronie biletomat.pl. Klasycznie możecie kupić karnety na cały festiwal, a w przypadku tradycyjnego soldoutu, bilety na poszczególne dni płockiej imprezy. Oprócz standardowej wejściówki w formie elektronicznej możecie nabyć także specjalny bilet kolekcjonerski, który jest nie tylko prawdziwą gratką dla „zbieraczy”, ale wielu z was z pewnością po latach przypomni niezapomniane chwile spędzone na płockim evencie!

Chivas powraca po blisko rocznej nieobecności w nowym singlu Nóż motylkowy z gościnnym udziałem White’a 2115. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Polski rap rock w natarciu […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →