Mariah Carey i jej „All I Want For Christmas Is You” z kolejnym sukcesem


21 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

All I Want For Christmas Is You Mariah Carey to już jeden z największych świątecznych hitów wszech czasów. Ale wciąż rośnie.

Pasmo sukcesów

Choć może trudno w to uwierzyć, kawałek nieodłącznie wiążący się ze świętami ma już prawie trzy dekady. Dokładniej: w tym roku skończył 27 lat, ale nie w smak mu było dołączenie do owianego złą sławą klubu. Wokół nas zmienia się wszystko, a All I Want For Christmas Is You, które wylansowała Mariah Carey, nadal świetnie radzi sobie na rynku muzycznym. To jednak tylko frazes bez wspomnienia o niektórych z licznych wydarzeń, więc nie przedłużajmy. Tylko wyliczmy.

Dwa lata temu utwór znalazł się pierwszy raz na szczycie listy Hot 100 Billboardu. W zeszłym roku pierwszy raz stał się numerem jeden w Wielkiej Brytanii. W 2021 udało mu się zaś wprawić w osłupienie słuchaczy na całym świecie. Stało się tak, ponieważ w serwisie Spotify numer przebił barierę miliarda odtworzeń. Podejrzewamy, że na wielu osobach przyzwyczajonych do cyfry nie robi to jednak wrażenia, więc słówko komentarza. To pierwszy kobiecy track sprzed roku 2000, który tego dokonał. Nielicho, co?

Mariah Carey – All I Want For Christmas Is You

Wciąż na topie

Trzeba powiedzieć sobie szczerze – to nadal kura znosząca złote jaja, dlatego raz na jakiś czas kolejne osoby dbają o to, by jej żywotność była, że tak powiemy, wieczna. Gdy w 2019 roku All I Want For Christmas Is You doczekało się nowego teledysku, akcje Mariah Carey jeszcze bardziej poszły w górę. Do tej pory obrazek z naszych czasów do utworu z tych dawnych zgromadził ponad 238 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Robi wrażenie.

Wrażenie robi również najnowsze wydarzenie związane z jednym z ulubionych kawałków stacji radiowych w ostatnich miesiącach roku X. Kultowa rzecz stała się pierwszą w historii, która trzy razy znalazła się na szczycie wspomnianego już Hot 100, choć pomiędzy tym stawaniami na najwyższym stopniu podium całkowicie znikała z listy. Jeśli ktoś potrzebuje poczucia, że coś jest w tej branży stałe, to niech lepiej zwróci wzrok ku temu utworowi.

All I Want For Christmas Is You – nowy klip

Mariah i Mata w jednym stali lokalu

Tak, to brzmi jak nieco durna przeróbka wiadomego wiersza, lecz tylko na pozór. Ledwie miesiąc temu z hakiem, czyli niedługo po rozpoczęciu listopada, okazało się, że Mariah Carey nawiązała współpracę z McDonald’s. Jej wynikiem było Mariah Menu, które zostało rozciągnięte – na wzór kalendarza adwentowego – na 12 pozycji. Ciekawi, co się tam znalazło? W takim razie wchodźcie tutaj.

All I Want For Christmas Is You Mariah Carey to już jeden z największych świątecznych hitów wszech czasów. Ale wciąż rośnie. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa rewolucja? Pasmo sukcesów Choć może trudno w to uwierzyć, kawałek nieodłącznie […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →