Mariah Carey tworzy świąteczny zestaw z McDonald’s. Kolabo nie tylko dla raperów


10 listopada 2021

Podziel się newsem:

McDonald’s kontynuuje swoją promocję poprzez współprace z artystami muzycznymi. Był Travis Scott, Ghali, BTS, w Polsce mieliśmy zestaw Maty – przyszedł więc czas na kolejną gwiazdę. Tym razem swoje własne menu (a w dodatku świąteczne!) stworzyła… Mariah Carey. All I Want For Christmas Is powiększony zestaw Big Mac?

McDonald’s robi to dobrze

Kwestia promocyjna jest ograna znakomicie. Od początku miało to spory potencjał – na świecie sprawdziło się znakomicie, w Polsce, za pośrednictwem Maty i jego zestawu siadło również. W dzień premiery Młodego Matczaka w McDonald’s, moje DC na TikToku dosłownie zostało pożarte przez amatorów-recenzentów potrójnego cheesburgera, frytek i matchy. Nawet, jeśli finalnie posiłek został oceniony średnio (głównie za sprawą napoju), to wyobrażam sobie, jak poszły w górę zasięgi Złotych Łuków. Na tyle, że opłacało im się rozdać trzy dropy ciuchów z kolaboracji z Matą. I to całkowicie za darmo.

I tak o to, tuż przed świętami – kolejna niespodzianka. Tym razem jednak nie żaden raper spersonalizował zestaw w Maku, a zrobiła to (a nawet coś więcej)… Mariah Carey! Artystka posunęła się o krok dalej, ponieważ zamiast pojedynczego zestawu, sygnuje swoim nazwiskiem całe menu. Skoro zaś otworzył się sezon na All I Want For Christmas Is You, to menu jest oczywiście – świąteczne. Będzie dostępne w wybranych restauracjach od 13 do 24 grudnia

Przeczytaj: Sad Meal – nowa propozycja od McDonald’s w kolaboracji z Tommym Cashem

Mariah Carey & McDonald’s. Jak to Big Mac za darmo?

W pewien sposób, owszem. Mariah Menu to dwanaście gratisów, które będą dodawane do każdego zamówienia powyżej 1 dolara w aplikacji mobilnej McDonald’s w wybranych restauracjach.

Jedno z moich ulubionych wspomnień z moimi dziećmi to nasze rodzinne wycieczki do McDonalda. Oczywiście każdy z nas miał swoje własne zamówienie. Połączenie niektórych naszych ulubionych potraw z McDonald’s z moją ulubioną porą roku to spełnienie świątecznych marzeń

– powiedziała Mariah Carey w swoim oświadczeniu.

Mariah Carey Wants You to Try The Mariah Menu | McDonald’s

A co takiego wejdzie w skład Mariah Menu? Na każdy dzień została przygotowana inna pozycja. Poniżej przedstawiamy dokładną rozpiskę promocji.

 • 13 grudnia: Big Mac
 • 14 grudnia: McChicken
 • 15 grudnia: wypiek
 • 16 grudnia: 6 sztuk McNuggets
 • 17 grudnia: Cheeseburger
 • 18 grudnia: Pankejki
 • 19 grudnia: McDouble
 • 20 grudnia: Ciastko jabłkowe
 • 21 grudnia: McMuffin wieprzowy z jajkiem
 • 22 grudnia: podwójny Cheeseburger
 • 23 grudnia: Sausage Biscuit
 • 24 grudnia: Ciastko z kawałkami czekolady

Skusilibyście się na takie gratisy?

Mariah Carey zestaw McDonald's

McDonald’s kontynuuje swoją promocję poprzez współprace z artystami muzycznymi. Był Travis Scott, Ghali, BTS, w Polsce mieliśmy zestaw Maty – przyszedł więc czas na kolejną gwiazdę. Tym razem swoje własne menu (a w dodatku świąteczne!) stworzyła… Mariah Carey. All I Want For Christmas Is powiększony zestaw Big Mac? McDonald’s robi to dobrze Kwestia promocyjna jest […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →