Już nie tylko Mata i Travis Scott. Ghali twarzą włoskiego McDonald’s


02 listopada 2021

Podziel się newsem:

McDonald’s kontynuuje współprace z artystami z całego świata. We Włoszech twarzą nowej reklamy firmy został Ghali. Sprawdź szczegóły.

Współpraca McDonald’s z raperami w kolejnym kraju

Niezwykle głośna współpraca Maty z firmą McDonald’s wciąż wybrzmiewa. Gdy fani w Polsce wciąż czekają na kolejne otwarcie sprzedaży ubrań z limitowanej kolekcji Mata x McDonald’s, potentat na światowym rynku fast-food nie zwalnia tempa. Ghali, włoski raper pochodzenia tunezyjskiego, podobnie jak Mata ma swój wkład w menu oddziałów McDonald’s w swoim kraju. Jest on jednak zgoła odmienny.

Ulepszony Big Mac

Współpraca z Ghalim nie wprowadza do menu restauracji nowego zestawu. W teorii nawet nowej kanapki. Konsumenci otrzymają „ulepszoną” wersję Big Maca. Według zapewnień ma mieć on cieplejsze mięso, bardziej chrupiącą bułkę, a czas oczekiwania będzie zdecydowanie krótszy.

Klip promujący ulepszonego Big Maca

Włoskie reklamy z rapem

Przejdźmy jednak do tego, co nas najbardziej interesuje. Tak jak wielu dziwiło się, że współpracy Maty z McDonald’s nie towarzyszy żaden utwór, tak we Włoszech Ghali nagrał piosenkę, którą można usłyszeć w reklamach sieci fast-food z jego udziałem. Realizacja teledysku do Wallah została współfinansowana przez McDonald’s, choć próżno szukać w klipie jakichkolwiek form product placementu.

Ghali – Wallah

Ghali się nie spieszy

Wallah jest dla Ghaliego zaledwie drugim wydanym w tym roku utworem. Po ogromnym sukcesie wydanego w 2020 roku albumu DNA (platynowa płyta oraz 1 miejsce na liście FIMI, włoskiego odpowiednika OLiS), raper nieco zniknął. Dopiero po blisko półtora roku do sieci trafił singiel Chiagne Ancora z gościnnym udziałem LIBERATO i J Lorda. Nie wiadomo jeszcze czy trafi on na kolejną płytę rapera. Jednak sądząc po odstępie trzech lat jaki dzieli Album i DNA, Ghali nie będzie się spieszył z wypuszczeniem kolejnego materiału.    

McDonald’s kontynuuje współprace z artystami z całego świata. We Włoszech twarzą nowej reklamy firmy został Ghali. Sprawdź szczegóły. Współpraca McDonald’s z raperami w kolejnym kraju Niezwykle głośna współpraca Maty z firmą McDonald’s wciąż wybrzmiewa. Gdy fani w Polsce wciąż czekają na kolejne otwarcie sprzedaży ubrań z limitowanej kolekcji Mata x McDonald’s, potentat na światowym rynku […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →