BTS MealMcDonald’s wypuszcza zestaw sygnowany przez BTS


20 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

McDonald’s nawiązuje współpracę z BTS i wypuszcza specjalny zestaw – BTS Meal. Posiłek będzie dostępny w wybranych krajach.

McDonald’s ogłosił na swoich social mediach współpracę z BTS, wrzucając logo zespołu ułożone z 7 frytek z podpisem BTS Meal. Jest to zapowiedź specjalnego zestawu, skomponowanego zgodnie z rekomendacjami zespołu. Ma się na niego składać 10 kawałków McNuggets, średnie frytki, średni napój oraz specjalne sosy – sweet chili i Cajun, które zostały zaproponowane przez koreański oddział sieci. BTS Meal będzie się pojawiać stopniowo w 49 krajach, zaczynając od 26 maja. Niestety polskim fanom nie będzie dane spróbować zestawu. Pominięto także m.in. Francję, Niemcy i Wielkiej Brytanię. Jest więc spora szansa, że tym razem nie chodzi o wykluczenie Polska, jako mniej znaczącego europejskiego kraju.

Współprace McDonald’s z gwiazdami

McDonald’s wrócił do pomysłu posiłków sygnowanych przez gwiazdy w 2020. Travis Scott został pierwszą osobą po 28 latach, która mogła zaproponować własny zestaw. Wcześniej taką współpracę nawiązano tylko raz, w 1992 roku z Michealem Jordanem. Zestaw rapera składał się z burgera Quarter Pounder z serem, bekonem i sałatą, frytek z sosem BBQ oraz Sprite’a. Kolejny posiłek, w skład którego wchodziły Big Mac, frytki z ketchupem oraz Oreo McFlurry, zaproponował artysta reggaeton, J Balvin. Następną współpracą, tym razem o zasięgu globalnym, będzie BTS Meal w kolaboracji z k-popową grupą.

@mcdonalds

coming this May: #TheBTSMeal

♬ BTS x McD Ba Da Ba Ba Ba – McDonald’s⁷

BTS Meal – jeden z collabów zespołu

BTS ma na swoim koncie wiele współprac z markami, także restauracjami sieciowymi. Baskin Robbins wzbogacił swoje menu o ciasta inspirowane zespołem, a poszczególni członkowie zostali ambasadorami swoich ulubionych smaków lodów. W Starbucksie dostępne były nie tylko napoje i desery sygnowane przez BTS, ale też cała gama gadżetów od kubków po breloki. Współpraca z grupą jest z pewnością bardzo opłacalna dla marek. BTS wielokrotnie powodowali wyprzedanie się produktów, czy to przy okazji oficjalnych współprac (o kilku wspominaliśmy w lipcu zeszłego roku) i zupełnie przypadkowo, jak wtedy gdy Jungkook powiedział, który płyn do płukania jest jego ulubionym. Nie ma wątpliwości, że zestawy BTS Meal będą rozchodzić się równie szybko. Oby McDonald’s był przygotowany na najazd Armys!

Współpraca BTS i Baskin Robbins

McDonald’s nawiązuje współpracę z BTS i wypuszcza specjalny zestaw – BTS Meal. Posiłek będzie dostępny w wybranych krajach. McDonald’s ogłosił na swoich social mediach współpracę z BTS, wrzucając logo zespołu ułożone z 7 frytek z podpisem BTS Meal. Jest to zapowiedź specjalnego zestawu, skomponowanego zgodnie z rekomendacjami zespołu. Ma się na niego składać 10 kawałków […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →