Travis Scott stworzył własny zestaw w McDonald’s


09 września 2020

Podziel się newsem:

Od 8 września w amerykańskich restauracjach McDonald’s można zamówić zestaw stworzony przez Travisa Scotta. Ta kooperacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów rapera.

Travis Scott z własnym zestawem w McDonald’s. Z czego się składa?

Travis Scott stworzył własny posiłek w McDonald’s. To pierwsza taka współpraca sieci fast food od 1992 roku, kiedy to na rynku pojawił się burger Micheala Jordana – McJordan.

W reklamie promującej kooperację Travisa Scotta z McDonald’s raper występuje w postaci figurki akcji. Na końcu klipu, gdy pojawia się dżingiel sieci fast foodów, obok znanego hasła „I’m lovin’ it”, pojawia się także slogan rapera: „It’s lit!”. Zobaczcie:

The Travis Scott Meal

8 września raper z Houston osobiście zaprosił do spróbowania swojego menu w restauracji McDonald’s w Downey w Kalifornii. Scott został powitany przez tłum fanów czekających w kolejce, by spróbować jego nowego zestawu, w którego skład wchodzą: Quarter Pounder z serem, bekonem, sałatą, piklami, keczupem i musztardą, średnie frytki (z sosem BBQ do maczania) i Sprite.

Zestaw będzie dostępny do 4 października. Zyski z tej współpracy wspomogą organizacje charytatywne.

Travis Scott we współpracy z McDonald’s – kolekcja ubrań i gadżetów

Oprócz posiłku, raper wypuścił także kolekcję ubrań i gadżetów z wykorzystaniem logo McDonald’s. Wśród produktów znalazły się t-shirty, bluzy, szorty, a także poduszka w kształcie nuggestsa czy metalowe pudełko na lunch. Ponadto Scott wraz ze swoją wytwórnią Cactus Jack zaprojektowali nowe stroje dla pracowników McDonald’s w całym kraju. Wszystkie przedmioty z kolekcji znajdziecie pod tym linkiem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Billions and billions served

Post udostępniony przez flame (@travisscott)

Od 8 września w amerykańskich restauracjach McDonald’s można zamówić zestaw stworzony przez Travisa Scotta. Ta kooperacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem fanów rapera. Travis Scott z własnym zestawem w McDonald’s. Z czego się składa? Travis Scott stworzył własny posiłek w McDonald’s. To pierwsza taka współpraca sieci fast food od 1992 roku, kiedy to na rynku […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →