Elton John, Alicia Keys, Billie Eilish, Mariah Carey i inni na wspólnym koncercie przeciwko koronawirusowi

Podziel się newsem:

Największe światowe gwiazdy wezmą udział w wyjątkowym koncercie. Billie Eilish, Elton John, Alicia Keys i inni zagrają w domach, aby pomóc w walce z pandemią koronawirusa.

Domowy koncert w telewizji – iHeartRadio Living Room Concert For America

W nocy z niedzieli na poniedziałek, 30 marca o godzinie 2:00 polskiego czasu, w amerykańskiej telewizji FOX zostanie wyemitowany specjalny koncert z gwiazdorskim line-upem. Podczas iHeartRadio Living Room Concert For America zagrają bowiem Alicia Keys, Billie Eilish, Mariah Carey, Backstreet Boys, Dave Grohl z Foo Fighters, Billie Joe Armstrong z Green Day oraz Tim McGraw. Całe wydarzenie poprowadzi natomiast sam sir Elton John!

Wszystko oczywiście z zachowaniem środków ostrożności, bowiem każdy artysta będzie transmitował swoje występy z własnego domu, za pomocą telefonu komórkowego!

iHeartRadio Living Room Concert For America

Światowe gwiazdy grają, aby pomóc w walce z pandemią koronawirusa

Godzinne show, podczas którego zostaną wyłączone wszystkie reklamy, ma na celu wesprzeć wszystkich, którzy stoją w pierwszej linii ognia i codziennie ryzykują swoim życiem w walcem z rozprzestrzeniającą się epidemią koronawirusa. Widzowie w trakcie występów będą mogli wesprzeć dwie amerykańskie organizacje charytatywne: Feeding America oraz First Responders Children’s Foundation, które pomagają ofiarom i osobom udzielającym pomocy chorującym na COVID-19.

Koncertu będzie można również posłuchać na antenie internetowego radia iHeart Radio. Zostańcie w domu i weźcie udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!

iHeartRadio Living Room Concert For America Elton John

Największe światowe gwiazdy wezmą udział w wyjątkowym koncercie. Billie Eilish, Elton John, Alicia Keys i inni zagrają w domach, aby pomóc w walce z pandemią koronawirusa. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego […]


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →