Alicia Keys wystąpi w Polsce z nowym albumem


22 stycznia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Amerykańska gwiazda zagra wyjątkowy koncert w Polsce w ramach trasy promującej swój nowy, nadchodzący album ALICIA.

Alicia Keys to światowa ikona muzyki ale też aktorka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Amerykańska wokalistka jest autorką chociażby takich przebojów jak No One, czy Girl On Fire. Już niedługo polscy fani artystki będą mieli okazję usłyszeć te utwory na żywo!

Alicia Keys wraca na scenę! Koncert w Polsce

Piosenkarka odwiedzi Polskę w ramach swojej nadchodzącej trasy koncertowej ALICIA – THE WORLD TOUR. Show w krakowskiej Tauron Arenie ma być celebracją miłości i życia, które przepełni magnetyczna energia wyzwolona przez muzykę na żywo. To wszystko czeka nas już 20 lipca 2020 roku. Bilety na koncert trafią do sprzedaży 27 stycznia o godzinie 10:00.

Alicia Keys w Polsce

Alicia Keys – ALICIA, nowy album już niedługo

Koncert w Polsce będzie również promował najnowszy album artystki – ALICIA. Wydawnictwo zostało zapowiedziane na 20 marca 2020 roku. Będzie to siódmy, studyjny album wokalistki. Płytę promuje najnowszy singiel Underdog, którym Alicia podzieliła się z fanami na początku tego roku. Koniecznie zobaczcie teledysk!

Alicia Keys – Underdog

Amerykańska gwiazda zagra wyjątkowy koncert w Polsce w ramach trasy promującej swój nowy, nadchodzący album ALICIA. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Alicia Keys to światowa ikona muzyki ale też […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →