Alicia Keys zaprezentowała utwór „Underdog”. Premiera nowej płyty już wiosną


11 stycznia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Alicia Keys podzieliła się trzecim już singlem, który zapowiada jej nadchodzącą płytę. Utwór Underdog powstał we współpracy z Edem Sheeranem. Posłuchajcie.

Underdog – trzecia zapowiedź nowej płyty Alicii Keys

Światowej sławy gwiazda i piętnastokrotna zdobywczyni nagrody Grammy Alicia Keys zaprezentowała swój nowy kawałek Underdog. Artystka napisała ten utwór we współpracy z Edem Sheeranem.

Niektórzy ludzie mogą myśleć, że słowo „underdog” (ang. Z góry skazany na porażkę, spisany na straty) ma znaczenie negatywne, jednak ja widzę je jako mające wielką moc. Reprezentuje ludzi niedocenionych, którzy mimo tego stanęli na wysokości zadania i zdołali wszystkich zaskoczyć. Wszyscy byliśmy w pewnym momencie w sytuacji, w której musieliśmy pokonać przeciwności losu. To nigdy nie jest łatwe. Moim ulubionym wersem z tej piosenki jest „Mówili, że nigdy mi się nie uda, ale zostałam uformowana, żeby zburzyć formę”. Wydaję mi się, że nie ma osoby na tej planecie, która nie czuła się w ten sam sposób.

Posłuchajcie:

Alicia Keys – ALICIA – premiera płyty już na wiosnę

Underdog zapowiada siódmy album studyjny Alicii Keys. Wcześniej poznaliśmy już dwa utwory: Time Machine oraz Show Me Love z Miguelem. Krążek zatytułowany ALICIA ukaże się wiosną tego roku.

Ten rok zapowiada się dla wokalistki pracowicie. 26 stycznia, po raz drugi z rzędu Alicia poprowadzi galę rozdania nagród Grammy a 31 marca pojawi się jej książka – More Myself: A Journey.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilety

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.