Ed Sheeran zapowiada przerwę w karierze

Podziel się newsem:

W najbliższym czasie nie usłyszymy żadnych nowości od Eda Sheerana. Artysta w oświadczeniu na Instagramie ogłosił przerwę w karierze. Zniknie również z social mediów.

Ed Sheeran zawiesza muzyczną karierę

24 grudnia Ed Sheeran na swoim profilu na Instagramie zamieścił oświadczenie, w którym zapowiada przerwę w karierze. Swoją decyzję tłumaczy tym, że przez ostatnie lata bardzo intensywnie pracował i potrzebuje przerwy aby odpocząć, podróżował i zdobywać nowe doświadczenia.

Cześć wszystkim. Zrobię sobie przerwę. Era i trasa Divide zmieniły moje życie na wiele sposobów, ale teraz nadszedł czas, aby zobaczyć więcej świata. Od 2017 roku jestem non stop w pracy, więc po prostu złapię teraz oddech, będę podróżował, pisał i czytał. Będę wyłączony ze wszystkich mediów społecznościowych. Do moich fanów – dziękuję, że zawsze jesteście niesamowici, obiecuję, że wrócę z nową muzyką, gdy nadejdzie właściwy czas. Pożyję trochę, żeby mieć coś do napisania.

View this post on Instagram

Brb x

A post shared by Ed Sheeran (@teddysphotos) on


Ed Sheeran Brytyjskim Artystą Dekady

Ed Sheeran od czasu wydanego w 2017 roku albumu Divide nieustannie koncertował. W międzyczasie wystąpił także w filmie Yesterday oraz stworzył album No. 6 Collaborations Project, na który zaprosił aż 22 gości. Cieszący się niesłabnącą popularnością Brytyjczyk został ostatnio został ogłoszony Brytyjskim Artystą Dekady wg Official Charts Company. Jego single oraz albumy spędziły najwięcej czasu na pierwszych miejscach list przebojów.

W najbliższym czasie nie usłyszymy żadnych nowości od Eda Sheerana. Artysta w oświadczeniu na Instagramie ogłosił przerwę w karierze. Zniknie również z social mediów. Ed Sheeran zawiesza muzyczną karierę 24 grudnia Ed Sheeran na swoim profilu na Instagramie zamieścił oświadczenie, w którym zapowiada przerwę w karierze. Swoją decyzję tłumaczy tym, że przez ostatnie lata bardzo […]

Koncerty

Biletomat.pl
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →