Ed Sheeran – znamy wszystkich gości z najnowszego albumu

Podziel się newsem:

Już za niespełna miesiąc Ed Sheeran wyda swój najnowszy album No.6 Collaborations Project, na którym w każdym utworze pojawi się gość. Właśnie poznaliśmy wszystkie nazwiska, które pojawią się na krążku. Jest też już kolejny singiel – Beautiful People z Khalidem.

Ed Sheeran – No. 6 Collaborations Project premiera 12 lipca

Najnowsza płyta Eda Sheerana zatytułowana No. 6 Collaborations Project pojawi się w sklepach i w serwisach streamingowych 12 lipca. Poznaliśmy już dwa single zapowiadające wydawnictwo: I Don’t Care z Justinem Bieberem i Cross Me z Chance the Rapper’em i PnB Rockiem. Artysta ujawnił właśnie wszystkich gości, którzy się na nim udzielili. Tracklista wygląda imponująco!

Na płytę składać się będzie 15 utworów, w których usłyszymy 22 artystów. Będą to: Khalid, Camilla Cabello, Cardi B, Chance the Rapper, PnB Rock, Stormzy, Yebba, Justin Bieber, Travis Scott, Eminem, 50 Cent, Young Thug, J Hus, Ella Mai, Paulo Londra, Dave, H.E.R., Meek Mill, Boogie Wit Da Hoodie, Skrillex, Bruno Mars i Chris Stapleton.

Ed Sheeran No. 6 Collaboration Project

Ed Sheeran – No. 6 Collaborations Project tracklista:

1. Beautiful People, ft. Khalid
2. South of the Border, ft. Camilla Cabello & Cardi B
3. Cross Me, ft. Chance the Rapper & PnB Rock
4. Take Me Back To London, ft. Stormzy
5. Best Part Of Me, ft. Yebba
6. I Don’t Care ft. Justin Bieber
7. Antisocial, ft. Travis Scott
8. Remember the Name, ft. Eminem & 50 Cent
9. Feels, ft. Young Thug & J Hus
10. Put It All On Me, ft. Ella Mai
11. Nothing On You, ft. Paulo Londra & Dave
12. I Don’t Want Your Money, ft. H.E.R
13. 1000 Nights, ft. Meek Mill & Boogie Wit Da Hoodie
14. Way To Break My Heart, ft. Skrillex
15. Blow, ft. Bruno Mars & Chris Stapleton

Ed Sheeran, Khalid – Beautiful People

Na dwa tygodnie przed premierą nowego albumu, Ed zaprezentował trzeci singiel. Tym razem wybór padł na utwór Beautiful People, który powstał we współpracy z Khalidem. Zobaczcie teledysk:


Ed Sheeran i jego Edchup – reklama

Ed Sheeran dał się ostatnio poznać jako fan kechupu marki Heinz. Artysta wyraził także chęć wystąpienia w jego reklamie. Jego marzenie się spełniło i nie dość, że zagrał w spocie produktu, to jeszcze trafił na specjalną edycję opakowania o nazwie Edchup.

Reklama jest już dostępna i bardzo możliwe, że Edchup będzie można kupić także w Polsce ;)

Już za niespełna miesiąc Ed Sheeran wyda swój najnowszy album No.6 Collaborations Project, na którym w każdym utworze pojawi się gość. Właśnie poznaliśmy wszystkie nazwiska, które pojawią się na krążku. Jest też już kolejny singiel – Beautiful People z Khalidem. Ed Sheeran – No. 6 Collaborations Project premiera 12 lipca Najnowsza płyta Eda Sheerana zatytułowana […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →