Alicia Keys zapowiada nowy album. Posłuchajcie utworu „Show Me Love”


19 września 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Utwór Show Me Love, w którym gościnnie pojawia się Miguel, zwiastuje siódmy album studyjny Alicii Keys. Płyta ma ukazać się w najbliższych miesiącach.

W najbliższym czasie możemy spodziewać się nowego wydawnictwa od 15-krotnej laureatki Grammy. Zwiastuje go utwór Show Me Love, nagrany wspólnie z Miguelem. Utwór został napisany przez Alicię Keys, Miguela, Tory’ego Laneza oraz Morgana Matthewsa.

Premierze towarzyszy wyjątkowe video, będące więcej niż tylko zwykłym teledyskiem. To prawdziwe audiowizualne doświadczenie stworzone przez reżyserkę Carę Stricker (Kacy Hill, A$AP Rocky, St. Vincent), na które składa się tryptyk scen nakręconych w pojedynczych ujęciach. Wystąpili w nim Miguel, Michael B. Jordan, Zoe Saldana i jej mąż Marco Perego Saldana. Każda ze scen w nagraniu została nakręcona w zaledwie siedem sekund i w szerokiej perspektywie.

Zarówno utwór, jak i towarzyszące mu video, są artystycznym sposobem wyrazu miłości i towarzyszących jej emocjom, których doświadczamy w całym swoim życiu.

Chciałam otworzyć się na emocje, na wrażliwość – w moim życiu, muzyce. „Show Me Love” pokazuje różne sposoby doświadczania miłości, która jest podróżą, pełną przyciągania się i odpychania, pełną zmagania i wreszcie radości i spokoju.

Zobaczcie klip:

Alicia Keys, Miguel – Show Me Love

Nowa płyta amerykańskiej wokalistki ma pojawić się w ciągu najbliższych miesięcy.

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku: