fot. Ramon Rivas

Fivio Foreign i Kanye West kontynuują współpracę. Nagrali utwór z Alicią Keys


11 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Fivio Foreign i Kanye West od kilku miesięcy intensywnie pracują nad nową muzyką. Do sieci trafił właśnie singiel City Of Gods nagrany z Alicią Keys. Sprawdź szczegóły.

Fivio Foreign szykuje się do legalnego debiutu

Od czasu współpracy przy Dondzie Kanye West i Fivio Foreign za pośrednictwem mediów społecznościowych często zaznaczają fakt, że wspólnie pracują nad nową muzyką. Fivio dograł się do Off The Grid na ostatniej płycie Westa. Obecnie obaj raperzy pracują nad nowymi albumami. Kanye zapowiedział premierę Dondy 2 na 22 lutego, choć pamiętając, ile razy przekładana była premiera Dondy, doniesienia te należy traktować z przymrużeniem oka. Fivio jak do tej pory bardzo oszczędnie udzielał informacji swojej nowej płyty. Pewny był jedynie tytuł, B.I.B.L.E., oraz data premiery, 25 marca. Powszechną informacją była także praca z Kanye jako producentem wykonawczym. Dziś jednak do sieci trafił prawdopodobnie pierwszy singiel z nowego albumu Fivio zatytułowany City Of Gods. Oprócz gospodarza w utworze możemy usłyszeć Alicię Keys oraz Kanye Westa, który odpowiada także za bit.

Fivio Foreign, Kanye West, Alicia Keys – City of Gods

Donda 2, czyli kolejna szkoła cierpliwości

Początkowo wydawało się, że City Of Gods może być pierwszym singlem z Dondy 2. Wskazywały na to liczne zdjęcia zamieszczane na Instagramach artystów, kojarzące się z promocją Dondy ze względu na specyficzny ubiór nie tylko Kanye, ale także Fivio i Alicii. Okazuję się jednak, że na szczegóły dotyczące ostatniego albumu Westa będziemy musieli trochę jeszcze poczekać, a być może nie dowiemy się niczego aż do dnia premiery albumu 22 lutego. Jednak jest to data do której, patrząc na poprzednie doświadczenia, nie warto przywiązywać szczególnej uwagi.

Zdjęcia promujące City Of Gods na profilu instagramowym Kanye

Fivio Foreign i Kanye West od kilku miesięcy intensywnie pracują nad nową muzyką. Do sieci trafił właśnie singiel City Of Gods nagrany z Alicią Keys. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →