Youtube

Nowy singiel z „Hotelu Maffija 2”, gościnnie Nypel


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Na oficjalnym kanale SBM Label pojawił się kolejny singiel zwiastujący najnowszy album wytwórni, Hotel Maffija 2. Wciąż niejasnym pozostaje, czy młody raper z SBM Startera został zakontraktowany przez label.

SB Maffija – Droga Pani (+ Nypel) (Hotel Maffija 2)

Za podkład do kawałka odpowiedzialni są Pedro oraz francis, producenci, którzy swoją cegiełkę dołożyli do ostatniego projektu Maty, Młodego Matczaka. Mixem i masteringiem zajął się Legendarny DJ Johny. Realizacja wokali to dzieło Seeka i Wroobla. Jest to już piąty singiel zwiastujący wydawnictwo: wcześniej ukazały się co to za bluza lanek?, Doba hotelowa, Za karę oraz Agrest i bez.

Przeczytaj także: Krzysztof w piątek: prognoza Solara, czyli czas zacząć się bać o polski rap

Nypel nowym zawodnikiem SBM Label?

Wraz z wzięciem udziału w akcji SBM Starter przez zaledwie 16-letniego (!) zawodnika, jakim jest Nypel, napisaliśmy felieton, w którym szerzej przyjrzeliśmy się zjawisku, jakim są rapujące dzieci. Zwróciliśmy uwagę na fakt, że ta dyskusja dosyć późno dotarła do kraju nad Wisłą: za oceanem toczy się już od lat. Bez względu na to, po której stronie stoicie: tej, która uważa, że dzieci nie powinny brać się za rap, czy tej, według której to nic dziwnego, zgodzicie się ze mną w jednym: postawienie dziecka z mikrofonem to dobry sposób na wzbudzenie kontrowersji. Udało się to zrobić SBM Label i teraz pozostaje pytanie, co dalej: czy to tylko takie chwilowe zamieszanie, czy długoterminowy plan wytwórni. Odpowiedź poznamy wraz z oficjalną odpowiedzią na pytanie: czy Nypel dostał kontrakt z SB Maffiji? Póki co label nie potwierdził tych informacji.

hotel maffija 2 sbm label
Wizualizacja wersji kolekcjonerskiej albumu Hotel Maffija 2, SBM Label 2022

Na oficjalnym kanale SBM Label pojawił się kolejny singiel zwiastujący najnowszy album wytwórni, Hotel Maffija 2. Wciąż niejasnym pozostaje, czy młody raper z SBM Startera został zakontraktowany przez label. SB Maffija – Droga Pani (+ Nypel) (Hotel Maffija 2) Za podkład do kawałka odpowiedzialni są Pedro oraz francis, producenci, którzy swoją cegiełkę dołożyli do ostatniego […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →