kadr z teledysku

SB Maffija i 2115 twierdzą, że w „Hotelu Maffija” „Doba hotelowa” trwa całą noc


14 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Hotel Maffija nie śpi całą dobę. W utworze Doba hotelowa zawodnicy SBM Label razem z ekipą 2115 tłumaczą, co znaczy ów termin w maffijnych warunkach.

SBM nadaje z pałacu

Doba hotelowa to drugi utwór, który wczoraj opublikowała SB Maffija. W singlu wystąpili Kinny Zimmer, Białas, Janusz Walczuk, Solar, Bedoes, White, Jan-Rapowanie, Fukaj oraz Flexxy 2115, Kuqe 2115 oraz Blacha 2115. Za warstwę muzyczną odpowiadają Lanek, Pedro i francis. Mixem i masteringiem ponownie zajął się DJ Johny, a realizacją wokali Wroobel i Seek. Singlowi towarzyszy teledysk autorstwa @yungssebv. Przed premierą Doby hotelowej na kanale SBM Label opublikowano teledysk do co to za bluza lanek?, o którym pisaliśmy w tym miejscu.

SB Maffija + 2115 – Doba hotelowa

Dwie godziny przed wrzuceniem powyższego teledysku ekipa SBM podzieliła się z fanami kolejnym vlogiem z wyjazdu. W jedenastominutowym filmie Mata, a raczej Skute Bobo, ponownie pokazuje, jak zrobić dookoła świata. Widzowie są również świadkami dotarcia najmłodszego członka SBM Label do Hotelu. Za wideo odpowiada ZAKZVISION.

Hotel Maffija 2: Przyjazd ekipy

Hotel Maffija 2 raczej nie będzie EP-ką

Do tej pory na kanale SBM pojawiło się pięć utworów: Parapetówa, Za karę, Agrest i bez, co to za bluza lanek? oraz Doba hotelowa. We vlogach możemy jednak usłyszeć jeszcze niepublikowane zwrotki zawodników SB Maffiji. Mimo braku tracklisty, w oficjalnym sklepie wytwórni można zakupić preorder płyty.

Zobacz: Nowy singiel z Hotelu Maffija 2 i sugestia nowego członka SBM Label

Oprócz albumu fani mogą również zakupić specjalny merch. W wariancie deluxe Hotelu Maffija 2, oprócz płyty CD, słuchacze otrzymają także zestaw hotelowych pocztówek, brelok, wlepki oraz kod na 10% zniżki na karnet na SBM FFestival 2022. W sprzedaży dostępny był również box kolekcjonerski, jednak wyprzedano go po wczorajszym dropie na ostatnie sto sztuk.

hotel maffija 2 sbm label
wizualizacja wersji kolekcjonerskiej albumu Hotel Maffija 2, SBM Label 2022

Hotel Maffija nie śpi całą dobę. W utworze Doba hotelowa zawodnicy SBM Label razem z ekipą 2115 tłumaczą, co znaczy ów termin w maffijnych warunkach. SBM nadaje z pałacu Doba hotelowa to drugi utwór, który wczoraj opublikowała SB Maffija. W singlu wystąpili Kinny Zimmer, Białas, Janusz Walczuk, Solar, Bedoes, White, Jan-Rapowanie, Fukaj oraz Flexxy 2115, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →