kadr z teledysku

Gdzie jest Skute Bobo? Na „Zielonej szkole” razem z Nyplem i Beteo


15 stycznia 2022

Podziel się newsem:

SBM Label odpowiedziała, gdzie jest Skute Bobo! Po dłuższej nieobecności w utworach z Hotel Maffija 2 raper wystąpił w utworze Zielona szkoła. Razem ze Skutym Bobem wystąpili Beteo i Nypel.

Skute Bobo na wycieczce

Zielona szkoła to siódmy singiel z projektu Hotel Maffija 2, nad którym pracują obecnie reprezentanci SBM Label i zaprzyjaźnieni twórcy. W najnowszej piosence wystąpili Beteo oraz nieobecne od dłuższego czasu w maffijnych kawałkach Skute Bobo. Do duetu dołączył Nypel, który wystąpił już w dwóch hotelowych singlach.

Zobacz: Mata to przeszłość? Teraz czas na Skute Bobo

Za produkcję podkładu do singla odpowiedzialni są Pedro oraz francis. Mix i mastering to ponownie praca wykonana przez Seeka, a realizacją wokali zajął się Wroobel wraz ze wspomnianym Seekiem.

SB Maffija – Zielona szkoła (+ Nypel)

Przed opublikowaniem kolejnego utworu, SB Maffija podzieliła się następnym vlogiem z wyjazdu. W odcinku Śmieją się z nas na TikToku widzimy ujęcia z powstawania klipu do Droga Pani oraz turniej bokserski urządzony pomiędzy obecnymi w pałacu. Bedoes wraz z White’em 2115, oprócz wyjaśniania sytuacji z Kinnym Zimmerem, zaczęli prowadzić tutoriale z tworzenia autorskich drinków. Za wideo odpowiada ZAKZVISION.

Hotel Maffija 2: Śmieją się z nas na TikToku

SBM Label szykuje kolejny wspólny projekt

Oprócz Zielonej szkoły, w Internecie pojawiły się także: Parepetówa, Za karę, Agrest i bez, co to za bluza lanek?, Doba hotelowa oraz Droga Pani. Na niektórych utworach obok zawodników SBM znajdziemy gościnne występy członków 2115 oraz Nypla, który według plotek wkrótce oficjalnie dołączy do warszawskiej wytwórni. Mimo stale powstającej tracklisty, w oficjalnym sklepie SBM można zaopatrzyć się w preorder albumu.

Przeczytaj: Mata to Skute Bobo. Nowy kawałek spod szyldu GOMBAO 33

Wraz ze startem preorderu ruszyła sprzedaż okazjonalnego merchu. Fani, którzy zdecydują się na wariant deluxe Hotelu Maffija 2 otrzymają, oprócz płyty, pakiet gadżetów. Znajdzie się w nim zestaw hotelowych pocztówek, wlepki, brelok oraz kod na 10% zniżki na karnet na SBM Ffestival 2022.

SB Maffija – Parapetówa

SBM Label odpowiedziała, gdzie jest Skute Bobo! Po dłuższej nieobecności w utworach z Hotel Maffija 2 raper wystąpił w utworze Zielona szkoła. Razem ze Skutym Bobem wystąpili Beteo i Nypel. Skute Bobo na wycieczce Zielona szkoła to siódmy singiel z projektu Hotel Maffija 2, nad którym pracują obecnie reprezentanci SBM Label i zaprzyjaźnieni twórcy. W […]

Kup bilety na trasę Kizo “JESZCZE 5 MINUT TOUR”

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →